Džudo dienas svinības

Piektdien 28.oktobrī mūsu klubs svinēja STARPTAUTISKO DŽUDO DIENU. Bērniem bija dots uzdevums uzzīmēt šī gada džudo dienas tēmu – CIEŅA. Uzzīmējot zīmējumu varēja iegūt papildus punktus kluba reitingā. Pēc zīmējumu publicēšanas visi treneri Gatis, Vilnis, Aigars un zīmēšanas eksperts Andis Līkansis ķērās pie to vērtēšanas. Arī bērni balsoja par viņu prāt labāko zīmējumu. Džudistu viedoklis sakrita un par favorītu izcēla Dinijas Aijas Miķelsones zīmējumu. Treneru un eksperta viedoklis atšķīrās, tādēļ punktus ieguva vairāki zīmējumi – Dinija Aija Miķelsone, Tomass Smoļars, Mikus Sīpols, Aleksandrs Babijs, Ralfs Baltiņš, Artūrs Kļaviņš, Gustavs Līkansis, Andris Adamovičs, Normunds Oskars Zakulis. Zīmējumi bija krāsaini un katrs ar savu domu, tāpēc visi pārēji arī saņēma reitinga punktus.

Svinību gaitā džudisti spēlēja mini-futbolu un nobeigumā baudīja sarūpēto cienestu.

Piektdien 28.oktobrī mūsu klubs svinēja STARPTAUTISKO DŽUDO DIENU. Bērniem bija dots uzdevums uzzīmēt šī gada džudo dienas tēmu – CIEŅA. Uzzīmējot zīmējumu varēja iegūt papildus punktus kluba reitingā. Pēc zīmējumu publicēšanas visi treneri Gatis, Vilnis, Aigars un zīmēšanas eksperts Andis Līkansis ķērās pie to vērtēšanas. Arī bērni balsoja par viņu prāt labāko zīmējumu. Džudistu viedoklis sakrita un par favorītu izcēla Dinijas Aijas Miķelsones zīmējumu. Treneru un eksperta viedoklis atšķīrās, tādēļ punktus ieguva vairāki zīmējumi – Dinija Aija Miķelsone, Tomass Smoļars, Mikus Sīpols, Aleksandrs Babijs, Ralfs Baltiņš, Artūrs Kļaviņš, Gustavs Līkansis, Andris Adamovičs, Normunds Oskars Zakulis. Zīmējumi bija krāsaini un katrs ar savu domu, tāpēc visi pārēji arī saņēma reitinga punktus.

Svinību gaitā džudisti spēlēja mini-futbolu un nobeigumā baudīja sarūpēto cienestu.

Džudo kluba "KYODAI" 2020. gada sezona

2020. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 15.09.2020

KIMONO

Seko mums Facebook