Latvijas kauss komandām U13

8.oktobrī Vsevoloda Zeļonija džudo zālē norisinājās Latvijas kauss komandām U13 vecuma grupā. Latvijā ir 27 reģistrēti klubi, taču ne katrs klubs spēj izveidot komandu ar 7 cilvēku dalību, tāpēc komandā tika pieļauti 2 cilvēki no citiem klubiem. U13 vecuma grupā bija 9 komandas, arī KYODAI komanda. Mūsu komandas sastāvs tikai izveidots no 5 mūsu kluba džudistiem un 1 leģionāra (džudists no kluba “BoskO”). Viens svars (-55kg) mums bija bez cīkstoņa, tapēc jau katru cīņu sākām kā zaudētaji 1 pret 0.

Mūsu komanda pirmajā cīņā tikās ar V.Zeļonija džudo skolu, kurā piekāpās ar rezultātu 2 pret 5. No mūsu komandas uzvaras punktus izcīnija Normunds un Ņikita. Nonākot gandarījuma turnīrā par trešo vietu pirmais pretinieks bija džudo klubs “LIDO”. Sīvā cīņā ar rezultātu 4 pret 3 uzvarējām “LIDO” klubu. Uzvaras šajā reizē izcīnīja Jēkabs, Tomass, Emīls un Ņikita. Nākamā cīņā pret Jūrmalas J.U.D.O. centru pārliecinoši 6 pret 1 uzvarējām un visi mūsu džudisti izcīnija pa uzvarai. Cīņā par 3 vietu puikas neparādīja to sniegumu uz ko viņi patiešām bija spējīgi un dažādu iemeslu dēļ arī komandas līderi  zaudēja izšķirošajā cīņā Jelgavas BJSS. Līdz ar to ar rezultātu 2 pret 5 zaudējām bronzas medaļu. Normunds un Ņikita bija atkal mūsu komandas punktu ieguvēji. 5.vieta Latvijas kausā komandām.

KYODAI sastāvs:

-35kg Aleksandrs Babijs

-38kg Jēkabs Kalve

-42kg Tomass Smoļars

-46kg Normunds Oskars Zakulis

-50kg Emīls Gerkens

+55kg Ņikita Truhačevs

8.oktobrī Vsevoloda Zeļonija džudo zālē norisinājās Latvijas kauss komandām U13 vecuma grupā. Latvijā ir 27 reģistrēti klubi, taču ne katrs klubs spēj izveidot komandu ar 7 cilvēku dalību, tāpēc komandā tika pieļauti 2 cilvēki no citiem klubiem. U13 vecuma grupā bija 9 komandas, arī KYODAI komanda. Mūsu komandas sastāvs tikai izveidots no 5 mūsu kluba džudistiem un 1 leģionāra (džudists no kluba “BoskO”). Viens svars (-55kg) mums bija bez cīkstoņa, tapēc jau katru cīņu sākām kā zaudētaji 1 pret 0.

Mūsu komanda pirmajā cīņā tikās ar V.Zeļonija džudo skolu, kurā piekāpās ar rezultātu 2 pret 5. No mūsu komandas uzvaras punktus izcīnija Normunds un Ņikita. Nonākot gandarījuma turnīrā par trešo vietu pirmais pretinieks bija džudo klubs “LIDO”. Sīvā cīņā ar rezultātu 4 pret 3 uzvarējām “LIDO” klubu. Uzvaras šajā reizē izcīnīja Jēkabs, Tomass, Emīls un Ņikita. Nākamā cīņā pret Jūrmalas J.U.D.O. centru pārliecinoši 6 pret 1 uzvarējām un visi mūsu džudisti izcīnija pa uzvarai. Cīņā par 3 vietu puikas neparādīja to sniegumu uz ko viņi patiešām bija spējīgi un dažādu iemeslu dēļ arī komandas līderi  zaudēja izšķirošajā cīņā Jelgavas BJSS. Līdz ar to ar rezultātu 2 pret 5 zaudējām bronzas medaļu. Normunds un Ņikita bija atkal mūsu komandas punktu ieguvēji. 5.vieta Latvijas kausā komandām.

KYODAI sastāvs:

-35kg Aleksandrs Babijs

-38kg Jēkabs Kalve

-42kg Tomass Smoļars

-46kg Normunds Oskars Zakulis

-50kg Emīls Gerkens

+55kg Ņikita Truhačevs

Džudo kluba "KYODAI" 2020. gada sezona

2020. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 15.09.2020

KIMONO

Seko mums Facebook