Kyodai Ziemassvētku eglīte

21. decembrī džudo klubs Kyodai svinēja savus pirmos Ziemassvētkus, kopā pulcējot gan džudistus un viņu vecākus, gan mūsu kluba draugus un atbalstītājus.

Sirsnīgā un sportiskā atmosfērā bērni demonstrēja savas prasmes, kuras pēdējā pusgada laikā apgūtas treneru Gata, Aigara un Viļņa uzraudzībā. Pirmie uz tatami stājās Zolitūdes pirmsskolas mazie džudisti – K3 grupa un Ziemeļvalstu ģimnāzijas G1 grupa. Sekojot sava stingrā skolotāja Tomasa Smoļara paraugam, viņi apliecināja, ka džudo metienus osoto-gari un o-goshi ir iemācījušies godam. Nākamie paraugdemonstrējumus sniedza G2 grupas audzēkņi, kuru trenera lomā iejutās Emīls Gerkens. Vecāki varēja iepazīties ar pieciem cīņas paņēmieniem – osoto-gari, seo-nage, o-goshi, ippon-seo-nage, sumi-gaeshi. Savukārt mūsu kluba vecākā – G3 grupa – savā iznācienā parādīja apbrīnojamu precizitāti un sinhronitāti, ļaujot vecākiem džudo cīņas mākslu iepazīt daudz labāk.

Lielu pārsteigumu visiem sagādāja kluba tiesnesis un treneris Vilnis, kurš kopā ar saviem draugiem Māri un Ēriku nodemonstrēja japāņu tradicionālās cīņas džiu-džitsu paņēmienus. Bērni ar aizturētu elpu vēroja, kā, izmantojot dažādu satvērienu, metienu, sitienu paņēmienus, iespējams uzvarēt pretinieku un aizsargāties pret uzbrukumiem ar nazi, nūju un pistoli.

Pasākuma laikā notika arī pirmais turnīrs Dzelzs tvēriens – sacensības, kurās pēc iespējas ilgāk, neskarot ar kājām zemi, jānoturas pie kimono. No katras vecuma grupas labākie trīs bija izvirzīti finālam, un, aplausiem skanot, apliecināja, ka visi ir pelnījuši goda titulu. Par uzvarētājiem kļuva: Ervīns Riekstiņš, Rendijs Tumšais, Vladimirs Seļezņovs, Inarts Tumšais, Edvards Kalve, Aleksejs Solovjovs, Ēriks Rozenfelds, Mikus Sīpols, Aleksandrs Babijs, Elizabete Gapone, Tomass Smoļars. Bet speciālo medaļu ieguva Jēkabs Kalve.

Bet kas gan tie būtu par Ziemassvētkiem bez dāvanām un – Ziemassvētku vecīša, kurš tika sagaidīts ar skanīgu dziesmu. Visi bērni saņēma īpašas Kyodai cepures, kas uzreiz tika piemērītas, un saldumus; dzirkstošs pārsteigums tika arī tiem vecākiem, kuri saviem automobiļiem uzlīmējuši kluba atpazīšanas zīmi. Tika pasniegtas arī speciālas medaļas. Tās saņēma gan kluba atbalstītāji, gan džudisti par īpašiem sasniegumiem šajā sezonā.

Sudraba medaļas ieguva: Andris Adamovičs, Kristiāna Babija, Emīls Gerkens, Dinija Aija Miķelsone, Elizabete Gapone, Dāvis Dūda, Tomass Smoļars, Sandris Paplavskis.

Zelta medaļas ieguva: Džeisons Smoļars, Aija Kalniņa, Igors Smoļars, Dmitrijs Namavīrs, Andis Līkansis, Ceru ģimene.

Kluba valdes priekšsēdētājs Gatis, atsevišķi apsveica savu brāli Aigaru, tēvu Vilni, kas palīdzēja spert pirmos soļus Kyodai izveidošanai, kā ari sievu Aleksandru, kas vienmēr ir blakus un aktīvi palīdz rīkot un vadīt nometnes un citus kluba pasākumus.

Piemiņas medaļas saņēma arī Zolitūdes pirmsskolas direktore Rita Misēviča un Ziemeļvalstu ģimnāzijas direktore Dzintra Kohva, kur atrodas abas mūsu džudo zāles.

Protams neaizmirsām mēs par kluba fotogrāfu Daci Manfeldi, kura arī saņēma Ziemassvētku dāvanu.

Svētku noslēgumā pēc vecāku pateicības treneriem par ieguldīto darbu visi kopā baudījām krāšņu Kyodai torti un kliņģeri.

21. decembrī džudo klubs Kyodai svinēja savus pirmos Ziemassvētkus, kopā pulcējot gan džudistus un viņu vecākus, gan mūsu kluba draugus un atbalstītājus.

Sirsnīgā un sportiskā atmosfērā bērni demonstrēja savas prasmes, kuras pēdējā pusgada laikā apgūtas treneru Gata, Aigara un Viļņa uzraudzībā. Pirmie uz tatami stājās Zolitūdes pirmsskolas mazie džudisti – K3 grupa un Ziemeļvalstu ģimnāzijas G1 grupa. Sekojot sava stingrā skolotāja Tomasa Smoļara paraugam, viņi apliecināja, ka džudo metienus osoto-gari un o-goshi ir iemācījušies godam. Nākamie paraugdemonstrējumus sniedza G2 grupas audzēkņi, kuru trenera lomā iejutās Emīls Gerkens. Vecāki varēja iepazīties ar pieciem cīņas paņēmieniem – osoto-gari, seo-nage, o-goshi, ippon-seo-nage, sumi-gaeshi. Savukārt mūsu kluba vecākā – G3 grupa – savā iznācienā parādīja apbrīnojamu precizitāti un sinhronitāti, ļaujot vecākiem džudo cīņas mākslu iepazīt daudz labāk.

Lielu pārsteigumu visiem sagādāja kluba tiesnesis un treneris Vilnis, kurš kopā ar saviem draugiem Māri un Ēriku nodemonstrēja japāņu tradicionālās cīņas džiu-džitsu paņēmienus. Bērni ar aizturētu elpu vēroja, kā, izmantojot dažādu satvērienu, metienu, sitienu paņēmienus, iespējams uzvarēt pretinieku un aizsargāties pret uzbrukumiem ar nazi, nūju un pistoli.

Pasākuma laikā notika arī pirmais turnīrs Dzelzs tvēriens – sacensības, kurās pēc iespējas ilgāk, neskarot ar kājām zemi, jānoturas pie kimono. No katras vecuma grupas labākie trīs bija izvirzīti finālam, un, aplausiem skanot, apliecināja, ka visi ir pelnījuši goda titulu. Par uzvarētājiem kļuva: Ervīns Riekstiņš, Rendijs Tumšais, Vladimirs Seļezņovs, Inarts Tumšais, Edvards Kalve, Aleksejs Solovjovs, Ēriks Rozenfelds, Mikus Sīpols, Aleksandrs Babijs, Elizabete Gapone, Tomass Smoļars. Bet speciālo medaļu ieguva Jēkabs Kalve.

Bet kas gan tie būtu par Ziemassvētkiem bez dāvanām un – Ziemassvētku vecīša, kurš tika sagaidīts ar skanīgu dziesmu. Visi bērni saņēma īpašas Kyodai cepures, kas uzreiz tika piemērītas, un saldumus; dzirkstošs pārsteigums tika arī tiem vecākiem, kuri saviem automobiļiem uzlīmējuši kluba atpazīšanas zīmi. Tika pasniegtas arī speciālas medaļas. Tās saņēma gan kluba atbalstītāji, gan džudisti par īpašiem sasniegumiem šajā sezonā.

Sudraba medaļas ieguva: Andris Adamovičs, Kristiāna Babija, Emīls Gerkens, Dinija Aija Miķelsone, Elizabete Gapone, Dāvis Dūda, Tomass Smoļars, Sandris Paplavskis.

Zelta medaļas ieguva: Džeisons Smoļars, Aija Kalniņa, Igors Smoļars, Dmitrijs Namavīrs, Andis Līkansis, Ceru ģimene.

Kluba valdes priekšsēdētājs Gatis, atsevišķi apsveica savu brāli Aigaru, tēvu Vilni, kas palīdzēja spert pirmos soļus Kyodai izveidošanai, kā ari sievu Aleksandru, kas vienmēr ir blakus un aktīvi palīdz rīkot un vadīt nometnes un citus kluba pasākumus.

Piemiņas medaļas saņēma arī Zolitūdes pirmsskolas direktore Rita Misēviča un Ziemeļvalstu ģimnāzijas direktore Dzintra Kohva, kur atrodas abas mūsu džudo zāles.

Protams neaizmirsām mēs par kluba fotogrāfu Daci Manfeldi, kura arī saņēma Ziemassvētku dāvanu.

Svētku noslēgumā pēc vecāku pateicības treneriem par ieguldīto darbu visi kopā baudījām krāšņu Kyodai torti un kliņģeri.

Džudo kluba "KYODAI" 2020. gada sezona

2020. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 15.09.2020

KIMONO

Seko mums Facebook