LOV sastāva sportisti

Vietu B sastāvā arī uz nākamo gadu ir saglabājis Aigars. Šogad ir ieņēmis 5.vietu Liverpūles pasaules kausā, 2.vietu Latvijas atklātajā čempionātā.

A sastāvs        (13 sportisti)

  • cīņa – Armands Zvirbulis
  • džudo – Jevgeņijs Borodavko
  • modernā pieccīņa – Jeļena Rubļevska
  • pludmales v/b – Mārtiņš Pļaviņš, Jānis Šmēdiņš
  • riteņbraukšana-bmx – Māris Štrombergs, Edžus Treimanis
  • smaiļošana – Krists Straume, Aleksejs Rumjancevs
  • vieglatlētika – Ineta Radeviča, Aiga Grabuste, Madara Palameika, Vadims Vasiļevskis

B sastāvs        (30 sportisti)

  • airēšana – Lauris Šīre, Dairis Adamaitis
  • cīņa – Anastasija Grigorjeva, Laura Skujiņa, Kristīne Odriņa-Urbova, Karalina Tjapko
  • džudo – Deniss Kozlovs, Aigars Mīlenbergs, Andrejs Magers, Vladimirs Osnačs
  • modernā pieccīņa – Deniss Čerkovskis
  • paukošana- Artūrs Šilins
  • pludmales v/b – Aleksandrs Samoilovs, Ruslans Sorokins, Armands Āboliņš, Haralds Regža,
  • riteņbraukšana-bmx – Artūrs Matisons, Rihards Veide
  • smaiļošana- Mārtiņš Upītis
  • svarcelšana – Viktors Ščerbatihs, Artūrs Plēsnieks
  • vieglatlētika – Ainārs Kovals, Māris Urtāns, Zigismunds Sirmais, Līna Mūze, Laura Ikauniece, Arājs Ronalds, Edgars Eriņš, Lauma Grīva
  • vingrošana – Dmitrijs Trefilovs

C sastāvs        (39 sportisti)

  • airēšana – Elza Gulbe, Gints Zunde, Edgars Boitmanis, Voldemārs Ļaudāms, Kristaps Cīrulis, Raivis Štrāls, Marika Trumekalne, Ērika Blumberga, Agnese Kalniņa, Irbe Kande, Laura Zilvere, Zane Putniņa, Mārtiņš Kāpostiņš, Mārcis Mārtiņš Putniņš, Aivis Vilička, Rūdolfs Rumba, Krišs Kalniņš, Jānis Igo Niedzviedzis
  • bokss – Ņikita Stepanovs, Ņikita Versockis, Genadijs Merkulovs, Jānis Rende
  • cīņa – Aleksandrs Jurkjans
  • džudo – Gļebs Talalujevs, Artūrs Sokolovskis
  • modernā pieccīņa – Pāvels Švecovs
  • peldēšana – Jānis Šaltāns
  • pludmales v/b – Anete Krastiņa, Jana Jaudzema
  • riteņbraukšana-šoseja – Andris Smirnovs
  • svarcelšana – Iļja Meņšikovs
  • teniss – Jeļena Ostapenko
  • vieglatlētika – Rolands Štrobinders, Intars Išejevs, Reinis Krēgers, Māra Grīva, Anita Kažemaka, Elvijs Misāns, Undīne Dindune.

Londonas 2012 sastāvs         (12 sportisti)

  • džudo – Konstantīns Ovčiņņikovs
  • peldēšana – Uvis Kalniņš, Gabriela Ņikitina
  • riteņbraukšana-šoseja – Aleksejs Saramotins, Gatis Smukulis
  • vieglatlētika – Dmitrijs Jurkevičs, Igors Kazakevičs, Dace Lina, Agnese Pastare, Igors Sokolovs, Valērijs Žolnerovičs, Sinta Ozoliņa-Kovala.

Plašāka informācija www.olimpiade.lv

Džudo kluba "KYODAI" 2018.gada sezona

2018. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 06.09.2018

KIMONO

Seko mums Facebook