ATKLĀTĀS MEISTARSACĪKSTES JELGAVĀ

2.novembrī Jelgavā, notika starptautiskās sacensības U16 un U14 vecuma grupās. Mūsu klubu šajās sacensībās pārstāvēja 7 sportisti un izcīnīja 2 medaļas.

Svara kategorijā +66kg par čempionu kļuva Emīls Gerkens. Emīls visas cīņas uzvarēja ar atzīmēm ippon. Svara kategorijā -60kg, Normunds Zakulis pirmo cīņu zaudēja Lietuvas džudistam, kurš pēc tam kļuva par čempionu. Normunds nokļuva gandarījuma turnīrā un izcīnīja 3.vietu.

Tomass Smoļars svara kategorijā līdz 55kg nespēja uzvarēt bronzas medaļas mačā un palika 5.vietā. Aleksandrs Babijs zaudēja jau pirmajā cīņā.

Pieredzes gūšanas pēc uz sacensībām devās 2002.gadā dzimušie kluba audzēkņi un vislabāk veicās Andim Dolgiļevičam. Andis svara kategorijā -35kg palika 5.vietā, kas ir apmierinošs rezultāts. Vēl šajā kategorijā pirmo cīņu zaudēja Andris Adamovičs un -38kg Kristaps Brics.