MEDAĻAS ALĪTĀ UN SIGULDĀ

Pagājušās nedēļas nogale mūsu kluba džudistiem bija ļoti saspringta, jo sportisti treneru Gata un Aigara vadībā piedalījās sacensībās Alītā (Lietuvā) un Siguldā.

XXVI starptautiskajā turnīrā Alītā startēja seši mūsējie, un vislabāk veicās Dinijai Aijai Miķelsonei (U18, -44kg) – viņai otrā vieta. Bronzas medaļas izcīnīja Andris Adamovičs un Andis Dolgiļevičs (abi U16, – 34kg), kā arī Emīls Gerkens (U16, – 73kg). Sacensībās piedalījās arī Aleksandrs Babijs un Tomass Smoļars.

Tikmēr Siguldā savu cīņasprasmi apliecināja KYODAI jaunā paaudze, 2005.gadā dzimuši un jaunāki džudisti. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieku no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Mūsu „velna ducis” izcīnīja sešas medaļas, ļaujot 26 klubu konkurencē pēc pirmās sacensību dienas ieņemt augsto ceturto vietu. Par čempioniem kļuva Rūdis Janovs (U9, -26kg), kurš finālā pārspēja kluba biedru Rūdolfu Sūnu (U9, – 26kg), kā arī Krišjānis Cers (U10, -26kg). Sudraba godalga Leifam Jirgensonam (U10, -40kg), trešā vieta Gustavam Zuģickim (U9, -22kg) un Patrīcijai Bobrovai (U10, -38kg). Piektajā pozīcijā ierindojās Iļgams Jusifovs (U10, -28kg) un Renārs Raubens (U10, -33kg), septītajā – Artūrs Kondratenko (U9, – 28kg). Sacensībās piedalījās arī Antra Mužica, Tomass Manfelds, Gints Dinne, Roberts Neilands.photo 3