SAMURAJA DŽEKA FINĀLA CĪŅA

„Fināla Cīņai” kvalificējušies dalībnieki (skatīt sarakstu), kuri ir piedalījušies vismaz divos šīs sezonas posmos.

 Mājas darbs (20 punktu) – atbildēt uz 5 jautājumiem:

Vai „Samuraja Džeka bērnu līga” jārīko arī nākamajā džudo sezonā?

  • Kas patika šajā sezonā, kas nepatika?
  • Ko vajadzētu mainīt vai saglabāt nākamajā sezonā?
  • Ko vecāki domā par „Samuraja Džeka bērnu līgu”?
  • Vai esi redzējis/usi Samuraja Džeka multfilmu?

TREŠDIENA, 15.aprīlis (treniņu laikā)

SAMURAJA DŽEKA pārbaudījumi:

  • turēšanās pie kimono
  • atspoles skrējiens 10x5m
  • „SAMURAJA DŽEKA” šķēršļu josla
  • vēdera prese, turoties pie stieņa
  • pievilkšanās pie stieņa

PIEKTDIENA, 17.aprīlis (treniņu laikā)

Atbilstoši vecuma grupai dalībnieki cīnīsies pēc starptautisko sacensību noteikumiem,  iegūstot pēdējos šīs sezonas punktus

SESTDIENA, 18.aprīlis plkst. 12:00 viesnīcā „HOTEL SPĀRE”(Spāres iela 3) – apbalvošana 

*Vecāki aicināti uz pārbaudījumu un cīņu skatīšanos, kā arī apbalvošanu un boulinga spēlēšanu.

Labākais boulers saņems piemiņas balvu.

KYODAI apmaksā visiem mazajiem SAMURAJIEM 2h boulinga spēlēšanu.

Dzērieni, ēdieni uz vecāku rēķina 🙂

Pieteikties pasākumam un dalības maksu 10,00EUR samaksāt līdz 15.aprīlim!

 

KVALIFICĒJUŠIES DALĪBNIEKI:

2007.gadi (U8 grupa)

MANFELDS Tomass
MARČENKO Arsenijs
FILATOVA Evelīna
ĀBELE Rodrigo
SAKOVSKIS Romāns
KALNIŅŠ Ervīns
OZOLIŅŠ Pauls
ĀBELE Eduards
BIRKHĀNS Toms
DANGA Dāvis Ernests
ALEKSANDROVS Andrejs
VOLOHO Jegors
PALDIŅŠ Rūdolfs
ZEMNICKIS Genrihs

 

2006.gadi (U9 grupa)

JANOVSKA Viktorija
SŪNA Rūdolfs
ŠĶILA Alberts
ZUĢICKIS Gustavs
MUŽICA Antra
KUGRA Kārlis
KONDRATENKO Artūrs
JANOVS Rūdis
DZENIS Matīss
LĀCIS Dāvis Jānis
DINNE Gints
BOBROVA Patrīcija
LAPSA Arnis
DŪŠELIS Linards
ORNICĀNS Kristers
ZILBERE Unda

 

2005.,2004.gadi (U11 grupa)

SEĻEZŅOVS Vladimirs
GERKENS Kristofers
CERS Krišjānis
NEILANDS Roberts
BALTIŅŠ Ralfs
JIRGENSONS Leifs
RAUBENS Renārs
LEIZĀNS Roberts
MOLČANOVS Roberts
BALCERS Roberts
CAUNE Kristofers
TUMŠAIS Rendijs
KALVE Edvards
STUPĀNS Gļebs
STUPĀNS Markuss
JUSIFOVS Iļgams
KABRAKS Arvis
VANAGS Roberts
VASIĻJEVS Viktors
SLAVINSKIS Atis

 

2003.,2002.gadi (U13 grupa)

DOLGIĻEVIČS Andis
UMBRAŠKO Ričards
DOLGIĻEVIČA Una
TUMŠAIS Inarts
BRICS Kristaps
ADAMOVIČS Andris
SLĪPAIS Edgars
MANFELDS Ralfs
LĪKANSIS Gustavs
SĪPOLS Mikus
DVORŅIKOVS Boriss
NAMAVĪRS Andrejs
CERA Paula
BABIJA Kristiāna

Džudo kluba "KYODAI" 2018.gada sezona

2018. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 06.09.2018

KIMONO

Seko mums Facebook