“SAMURAJA DŽEKA BĒRNU LĪGAS” PUSFINĀLĀ NOSKAIDRO SPĒCĪGĀKOS UN VEIKLĀKOS

 

Pavisam 65 izturīgākie džudo kluba “KYODAI” sportisti, spītējot slapjdraņķim un vīrusiem, tikās uz tatami, lai “Samuraja Džeka bērnu līgas” ietvaros noskaidrotu uzvarētājus pusfinālā.

Atšķirībā no iepriekšējiem posmiem, šis notika bez skatītāju klātbūtnes, un treneris Gatis Mīlenbergs atzīst, ka daļai džudistu tas palīdzējis labāk koncentrēties uzdevumu izpildīšanai.

Kā jau ierasts, punktus sportisti krāja gan par spēka vingrinājumiem, gan uzvarētām cīņām (ja pretinieks pārspēts ar atzīmi “ippon”, uzvarētājs saņēma vēl papildus punktus), kā arī mājasdarbu, kas šoreiz bija ļoti radošs: sacerējums “Kāpēc es trenējos džudo?” Gandrīz visi bērni uzsvēruši, ka trenējas tādēļ, lai kļūtu stipri, spēcīgi, varētu aizstāvēt sevi un draugus. Daži atzīmējuši, ka viņiem ļoti patīk visi treneri un mūsu kluba talismans kaķis Džudiņš (lai gan viņi zinot, ka par to pārģērbjoties kāds no “lielajem”); kādam elks, kam līdzināties, ir Dāvis Dūda. Sapņi par nākotni mazajiem džudistiem ir gan piezemēti (“gribu trenēties līdz baltdzeltenajai jostai”, gan grandiozi – uzvarēt Olimpiskajās spēlēs, kā arī iegūt ne tikai melno, bet arī sarkanbalto un sarkano jostu! Tiesa, bija arī ļoti sirsnīgas atklāsmes, ka vispār jau “uz treniņiem liek iet mamma, un tikai reizēm man pašam to gribas”…

3.posma uzvarētāji:

SHODAN (2008.g.) grupā – 1.vieta Danielam Mikijanskim (184 punkti), 2.vieta Markusam Zuģickim (173), 3.vieta Justīnei Janelei (165).

NIDAN (2006.-2007.g.) grupā – 1.vieta Ņikitam Afanasjevam (159), 2.vieta Tomasam Manfeldam (149), 3.vieta Antrai Mužicai (129).

SANDAN (2004.-2005.g.) grupā – 1.vieta Robertam Vanagam (162), 2.vieta Vladimiram Seļezņovam (160), 3.vieta Krišjānim Ceram (148)

YODAN (2002.-2003.g.) grupā – 1.vieta Andim Dolgiļevičam (189), 2.vieta Kristapam Bricam (160), 3.vietu dala Una Dolgiļeviča un Ričards Umbraško (154).

Atgādinām, ka kopvērtējumā tiks ņemti vērā trīs labāko posmu rezultāti, tādēļ tiem, kuri nav piedalījušies vienā no iepriekšējiem posmiem, ir iespēja savu rezultātu uzlabot. Lielāku pārsvaru pār tuvākajiem sekotājiem līdz šim iekrājis vienīgi Andis, bet nevienā citā grupā tik izteiktu līderu nav, un iespēja cīnīties par godalgotajām vietām kopvērtējumā ir daudziem.

3.posma rezultāti

SHODAN

UZVĀRDS Vārds Dz.g.

1 MIKIJANSKIS Daniels 2008 184,00

2 ZUĢICKIS Markuss 2008 173,00

3 JANELE Justīne 2008 165,00

4 PAVĀRS Markuss 2008 136,00

5 KRAUZE Normunds 2008 134,00

6 KASPEROVIČS Roberts 2008 130,00

7 VEINBERGS Aleksandrs 2008 124,00

8 JIRGENSONS Viestards 2008 109,00

 

NIDAN

UZVĀRDS Vārds Dz.g.

1 AFANASJEVS Ņikita 2007 159,00

2 MANFELDS Tomass 2007 149,00

3 MUŽICA Antra 2006 129,00

4 APENĪTIS Maikls 2007 125,00

5 JANOVS Rūdis 2006 125,00

6 ZUĢICKIS Gustavs 2006 122,00

7 ĀBELE Rodrigo 2007 121,00

8 KRAUZE Adrians 2007 106,00

9 DINNE Gints 2006 105,50

10 JANOVSKA Viktorija 2006 104,00

11 BIRKHĀNS Toms 2007 104,00

12 VLASENKO Germans 2007 103,50

13 POMASKOVS Markuss 2006 96,00

14 MARČENKO Arsēnijs 2007 95,50

15 ZILBERE Unda Aivija 2006 93,50

16 LAZDIŅŠ Matīss 2007 92,00

17 SAKOVSKIS Romāns 2007 82,00

18 ĀBELE Eduards 2007 82,00

19 LAPSA Arnis 2006 70,00

20 BOBROVA Patrīcija 2006 66,00

21 VOLOHO Jegors 2007 65,50

22 DŪŠELIS Linards 2006 59,00

23 CEPURĪTIS Armands 2006 58,50

24 KUGRA Kārlis 2006 58,50

25 PALDIŅŠ Rūdolfs 2007 48,00

26 VECKALNS Alekss 2007 48,00

27 JAZDAUSKS Rihards 2007 46,50

28 STATKEVIČS Oskars 2007 33,00

29 ŠERS Emīls 2007 32,50

SANDAN

UZVĀRDS Vārds Dz.g.

1 VANAGS Roberts 2005 162,00

2 SEĻEZŅOVS Vladimirs 2005 160,00

3 CERS Krišjānis 2005 148,00

4 JIRGENSONS Leifs 2005 143,00

5 TUMŠAIS Rendijs Ints 2005 141,00

6 ŠAICĀNS Markuss 2005 123,00

7 STUPĀNS Gļebs 2005 121,00

8 STUPĀNS Markuss 2005 117,00

9 MOLČANOVS Roberts 2005 108,00

10 LEIZĀNS Roberts 2005 106,00

11 BELRUS Mārcis 2004 104,00

12 JUSIFOVS Iļgams 2005 88,00

13 GOBIŅA Gabriela 2005 84,00

14 BELRUS Maija 2005 79,00

15 VASIĻJEVS Viktors 2005 65,00

YODAN

UZVĀRDS Vārds Dz.g.

1 DOLGIĻEVIČS Andis 2002 189,00

2 BRICS Kristaps 2002 160,00

3 UMBRAŠKO Ričards 2002 154,00

4 DOLGIĻEVIČA Una 2002 154,00

5 ADAMOVIČS Andris 2002 143,00

6 SĪPOLS Mikus 2002 118,00

7 CERA Paula Elīza 2002 116,00

8 BABIJA Kristiāna 2003 115,00

9 MANFELDS Ralfs Kārlis 2002 107,00

10 TUMŠAIS Inarts Džulians 2003 90,00

11 LĪKANSIS Gustavs 2002 84,00

12 SLĪPAIS Edgars 2002 82,00

13 NAMAVĪRS Andrejs 2002 49,00

 

 

 

Džudo kluba "KYODAI" 2018.gada sezona

2018. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 04.01.2018

KIMONO

Seko mums Facebook