SAMURAJA DŽEKA 5.SEZONAS FINĀLS (finālistu saraksts)

SAMURAJA DŽEKA pārbaudījumi:

TREŠDIENA, 29.martā (G1 & G2, G3, FF)

CETURTDIENA, 30.martā (G4)

2009.g. (SHODAN grupa)

  • turēšanās pie kimono;
  • atspoles skrējiens 10x5m;
  • vēdera prese 1 min.;
  • pievilkšanās pie stieņa;
  • “SAMURAJA DŽEKA” šķēršļu josla

2007.-2008.g. (NIDAN grupa)

  • turēšanās pie kimono;
  • atspoles skrējiens 10x5m;
  • vēdera prese 1 min.;
  • pievilkšanās pie stieņa;
  • “SAMURAJA DŽEKA” šķēršļu josla

2004.-2006.g. (SANDAN grupa)

  • turēšanās pie kimono;
  • atspoles skrējiens 10x5m;
  • vēdera prese pie stieņa;
  • pievilkšanās pie stieņa;
  • rāpšanās pa virvi.

2003.-2001.g. (YODAN grupa)

  • turēšanās uz elkoņiem balstā guļus;
  • atspoles skrējiens 10x5m;
  • vēdera prese pie stieņa;
  • pievilkšanās pie stieņa;
  • rāpšanās pa virvi.

SAMURAJA DŽEKA sacensības:

PIEKTDIENA, 31.marts

15:30-17:00 – SHODAN grupa (2009.g.)

15:30-17:00 – NIDAN grupa (2007.-2008.g.)

17:00-18:30 – SANDAN grupa (2004.-2006.g.)

18:30-20:30 – YODAN grupa (2003.-2001.g.)

 SVĒTDIENA, 2.aprīlis plkst. 15:00-17:00

Apbalvošanas pasākums atpūtas centrā “BOWLERO” (Lielirbes ielā 27).

Lūgums pārbaudīt pie trenera, vai ir samaksāti 15,00 EURO – par visiem 4.posmiem, ieskaitot apbalvošanas pasākumu “BOWLERO”.

4.POSMĀ PIEDALĀS TIKAI TIE DALĪBNIEKI, KURI IR PIEDALĪJUŠIES VISMAZ DIVOS IEPRIEKŠĒJĀ SAMURAJA DŽEKA POSMOS.

 VECĀ6KI DRĪKST ATRASTIES SAMURAJA DŽEKA PĀRBAUDĪJUMU UN SACENSĪBU LAIKĀ ZĀLĒ!

SHODAN (2009.g.)
Nr.  UZVĀRDS Vārds
1 LAPSA Lauris
2 BĒRZIŅA Adriana
3 LEIZĀNE Elizabete
4 CERA Lauma Loreta
5 IGNATENKO Ivans
     
NIDAN (2008-2007.g.)
Nr.  UZVĀRDS Vārds
1 AFANASJEVS Ņikita
2 BIRKHĀNS Toms Kristiāns
3 MANFELDS Tomass
4 ZUĢICKIS Markuss
5 ĀBELE Rodrigo
6 JANELE Justīne
7 MIKIJANSKIS Daniels
8 APENĪTIS Maikls
9 STRODS Daniels
10 MARČENKO Arsēnijs
11 LAZDIŅŠ Matīss
12 VLASENKO Germans
13 PAVĀRS Markuss
14 ŠUBROVSKIS Aleksandrs
15 VOLOHO Jegors
16 SAKOVSKIS Romāns
17 ĀBELE Eduards
18 KASPEROVIČS Roberts
19 KRAUZE Normunds
20 GLĀZNIEKS Leonards
21 GRĪSLIS Kārlis Ernests
22 KALNIŅŠ Ervīns
23 VECKALNS Alekss
24 ARUMS Nils
25 VEINBERGS Aleksandrs
26 ARTEMJEVS Artūrs
27 PUĶĪTIS Alekss Viesturs
     
SANDAN (2006-2004.g.)
Nr.  UZVĀRDS Vārds
1 GULĪTE Anna
2 CERS Krišjānis
3 SEĻEZŅOVS Vladimirs
4 VANAGS Roberts
5 ŠAICĀNS Markuss
6 SUHLOVS Ņikita
7 STUPĀNS Gļebs
8 TUMŠAIS Rendijs
9 BARANOVSKA Amēlija
10 JANOVS Rūdis
11 STUPĀNS Markuss
12 MUŽICA Antra
13 RAUBENS Renārs
14 LEIZĀNS Roberts
15 GOBIŅA Gabriela
16 KĀRKLIŅŠ Linards Jussi
17 JANOVSKA Viktorija
18 NEILANDS Roberts
19 POMASKOVS Markuss
20 JUSIFOVS Iļgams
21 DINNE Gints
22 ZILBERE Unda
23 LAPSA Arnis
24 BOBROVA Patrīcija
25 KUGRA Kārlis
     
YODAN (2003-2002.g.)
Nr.  UZVĀRDS Vārds
1 DOLGIĻEVIČS Andis
2 BRICS Kristaps
3 ADAMOVIČS Andris
4 LĪKANSIS Gustavs
5 DOLGIĻEVIČA Una
6 UMBRAŠKO Ričards
7 TUMŠAIS Inarts
8 GULĪTIS Kristaps
9 MANFELDS Ralfs Kārlis
10 DIMANTS Niklāvs
11 CERA Paula Elīza
12 SLĪPAIS Edgars
13 NAMAVĪRS Andrejs
14 BABIJA Kristiāna
15 SĪPOLS Mikus

Džudo kluba "KYODAI" 2018.gada sezona

2018. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 04.01.2018

KIMONO

Seko mums Facebook