NOSKAIDROTI “SAMURAJA DŽEKA BĒRNU LĪGAS” JAUNĀS SEZONAS PIRMIE LĪDERI

Pulcējot līdz šim lielāko dalībnieku skaitu – 83, sākusies džudo kluba “KYODAI” izveidotās “Samuraja Džeka bērnu līgas” jaunā sezona. Jau sesto reizi mūsu kluba audzēkņi vecumā no sešiem līdz sešpadsmit gadiem četros posmos noskaidros veiklākos, stiprākos un cīņās prasmīgākos “samurajus”. Lai arī ātrumam un spēkam būs liela nozīme, ļoti svarīga rezultātu sasniegšanā būs arī izturība, pacietība un slinkuma pārvarēšana, jo tikai tie, kas būs piedalījušies vismaz trīs no četriem posmiem, sezonas noslēgumā saņems uzaicinājumu uz svētku pasākumu. Vēlam visiem veiksmi un panākumus, bet tos bērnus, kuri kādu iemeslu dēļ 1.posmā nepiedalījās, aicinām noteikti pievienoties pārējiem otrajā sacensību kārtā, kas notiks decembrī.

Jaunajā sezonā “Samuraja Džeka bērnu līgā” startē četras grupas: SHODAN (2010.-2011.g.; 1.posmā piedalījās 15 sportistu); NIDAN (2008.-2009.g.; 16 sportistu), SANDAN (2005.-2007.g.; 35 sportisti) un YODAN (2001.-2004.g.; 17 sportistu). Vispirms bērni veica dažādus fiziskos vingrinājumus (divas jaunākās grupas: turēšanās pie kimono; atspoles skrējiens 10x5m; vēdera prese 1 min.; pievilkšanās pie stieņa; “SAMURAJA DŽEKA” šķēršļu josla; divas vecākās grupas: turēšanās pie kimono; atspoles skrējiens 10x5m; vēdera prese pie stieņa; pievilkšanās pie stieņa; 10 pārmetieni no tilta; rāpšanās pa virvi). Pēc tam notika mērošanās spēkiem jau uz tatami. Papildus punktus varēja gūt, ja uzvara izcīnīta ar “ippon”. YODAN grupa cīņās nepiedalījās, bet, kā jau vairākas sezonas ierasts, iejutās tiesnešu lomā.

Apkopojot fiziskajos vingrinājumos un cīņās iegūtos punktus, par 1.posma uzvarētājiem kļuvuši: SHODAN grupā – Kristers Baltgalvis (152), Druvis Zilbers (139) un Matīss Pomaskovs (130); NIDAN grupā – Markuss Zuģickis (154), Ervīns Ķīsis un Justīne Janele (abiem 126); SANDAN grupā – Anna Gulīte (178), Ņikita Afanasjevs (151) un Tomass Manfelds (142); YODAN grupā – Andis Dolgiļevičs (181), Ralfs Kārlis Manfelds (155) un Inarts Tumšais (150). Apsveicam uzvarētājus un vēlam visiem dalībniekiem panākumus nākamajā posmā!

PIRMĀ POSMA REZULTĀTI:

 

Vieta SHODAN (2010-2011.g.dz)                                          
UZVĀRDS Vārds Dz.g.                                          
1 BALTGALVIS Kristers 2010 152                                        
2 ZILBERS Druvis 2010 139                                        
3 POMASKOVS Matīss 2010 130                                        
4 PASTARS Gusts 2011 110                                        
5 ĀBELE Katrīna 2010 102                                        
6 BAĻĶENS Ernests 2010 96                                        
7 PUISĪTIS Kristofers 2010 89                                        
8 INTS Patriks 2011 88,5                                        
9 DEMBOVSKA Alise 2010 87,5                                        
10 ZĀLE Kārlis 2010 87,5                                        
11 NEILANDS Ričards 2010 70,5                                        
12 BĒRZIŅA Madara 2011 70,5                                        
13 NATAROVS Aleksejs 2010 62,5                                        
14 BĒRZIŅŠ Krišjānis 2010 53,5                                        
15 DĀMIS Edvards 2011 47,5                                        
                                                 
                                                 
Vieta NIDAN (2008-2009.g.dz)                                          
UZVĀRDS Vārds Dz.g.                                          
1 ZUĢICKIS Markuss 2008 154,00                                        
2 ĶĪSIS Ervīns 2009 126,00                                        
3 JANELE Justīne 2008 126,00                                        
4 JANOVA Māra 2008 120,00                                        
5 LEIZĀNE Elizabete 2009 118,00                                        
6 ARUMS Nils 2008 114,00                                        
7 PERCOVS Artjoms 2008 102,00                                        
8 MOROZOVS Antons 2009 96,00                                        
9 ARTEMJEVS Artūrs 2008 93,00                                        
10 PAVĀRS Markuss 2008 92,00                                        
11 PROTOPOPOVS Aleksandrs 2009 90,00                                        
12 ANCĀNS Artūrs 2008 83,00                                        
13 AUGUSTINOVIČS Anrijs 2009 65,00                                        
14 JIRGENSONS Viestards 2008 63,50                                        
15 CERA Lauma Loreta 2009 53,50                                        
16 TĒRAUDS Kristiāns 2009 47,50                                        
                                                 
                                                 
Vieta SANDAN (2005-2007.g.dz.)                                          
UZVĀRDS Vārds Dz.g.                                          
1 GULĪTE Anna 2006 178,00                                        
2 AFANASJEVS Ņikita 2007 151,00                                        
3 MANFELDS Tomass 2007 142,00                                        
4 ŠAICĀNS Markuss 2005 132,00                                        
5 BARANOVSKA Amēlija 2006 130,00                                        
6 BIRKHĀNS Toms Kristiāns 2007 129,00                                        
7 JANOVS Rūdis 2006 122,50                                        
8 MUŽICA Antra 2006 120,00                                        
9 CERS Krišjānis 2005 110,50                                        
10 ĀBELE Rodrigo 2007 100,00                                        
11 JIRGENSONS Leifs 2005 98,00                                        
12 TUMŠAIS Rendijs 2005 98,00                                        
13 POMASKOVS Markuss 2006 93,00                                        
14 JANOVSKA Viktorija 2006 85,50                                        
15 LEIZĀNS Roberts 2005 85,50                                        
16 ĢĒĢERIS Krists Henrijs 2007 80,00                                        
17 ANCĀNS Edvards 2006 76,00                                        
18 STRODS Daniels 2007 73,50                                        
19 MARČENKO Arsēnijs 2007 72,00                                        
20 APENĪTIS Maikls 2007 63,50                                        
21 GOBIŅA Gabriela 2005 62,00                                        
22 LAZDIŅŠ Matīss 2007 58,00                                        
23 PUNKA V. Rihards 2006 54,00                                        
24 ĀBELE Eduards 2007 50,50                                        
25 JUSIFOVS Iļgams 2005 37,50                                        
26 OZOLIŅŠ Edvards 2007 35,00                                        
27 GLĀZNIEKS Leonards 2007 34,50                                        
28 DINNE Gints 2006 34,00                                        
29 VLASENKO Germans 2007 29,00                                        
30 BOBROVA Patrīcija 2006 27,50                                        
31 VECKALNS Alekss 2007 27,50                                        
32 KUGRA Kārlis 2006 27,50                                        
33 LUŠOVA Aleksandra 2006 26,00                                        
34 PUĶĪTIS Alekss Viesturs 2007 22,50                                        
35 ZEMZĀLE Jēkabs 2007 17,50                                        
                                                 
                                                 
Vieta YODAN (2001-2004.g.dz.)                                          
UZVĀRDS Vārds Dz.g.                                          
1 DOLGIĻEVIČS Andis 2002 181                                        
2 MANFELDS Ralfs Kārlis 2002 155                                        
3 TUMŠAIS Inarts 2003 150                                        
4 ADAMOVIČS Andris 2002 145,5                                        
5 LĪKANSIS Gustavs 2002 132,5                                        
6 BRICS Kristaps 2002 129                                        
7 CERA Paula Elīza 2002 105                                        
8 SLĪPAIS Edgars 2002 101,5                                        
9 DOLGIĻEVIČA Una 2002 99,5                                        
10 DIMANTS Niklāvs 2001 96,5                                        
11 SUHLOVS Ņikita 2004 84,5                                        
12 GULĪTIS Kristaps 2001 84,5                                        
13 NAMAVĪRS Andrejs 2002 81                                        
14 JANKOVSKA Nika 2002 74,5                                        
15 SĪPOLS Mikus 2002 61                                        
16 KUĻIBABA Georgijs 2004 42                                        
17 KĀRKLIŅŠ Jussi 2004 40                                        

Džudo kluba "KYODAI" 2018.gada sezona

2018. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 04.01.2018

KIMONO

Seko mums Facebook