LIDO BĒRNU DŽUDO FESTIVĀLĀ PIECI ZELTI

Nedēļas nogalē Rīgas sporta manēžā norisinājās džudo kluba “LIDO” organizētais bērnu džudo festivāls, kurā “KYODAI” startēja tikai divās vecuma grupās, vēlreiz apliecinot, ka tieši kvalitātei, ne kvantitātei ir svarīga nozīme. Mūsu 16 sportistu lielā komanda, izcīnot piecas zelta, četras sudraba un vienu bronzas godalgu, kopvērtējumā palika tikai vienu solīti aiz goda pjedestāla. Lielisks starts U12 vecuma grupas sportistiem, kuri arī izcīnīja visas zelta medaļas.

Apsveicam sacensību uzvarētājus: Amēliju Baranovsku (-44kg), Tomu Kristiānu Birkhānu (-30kg), Annu Gulīti (-36kg), Rūdi Janovu (-34kg) un Tomasu Manfeldu (-38kg)! Jāuzsver, ka Tomam šī ir pirmā zelta medaļa. Sudraba medaļas izcīnīja Patrīcija Bobrova (+44kg), Gabriela Gobiņa (U14, -45kg), Antra Mužica (-44kg) un Ņikita Suhlovs (U14, -60kg), bronza – Ņikitam Afanasjevam (-42kg).

Divu dienu laikā turnīrā piedalījās 670 sportistu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Slovēnijas. Tā kā treneris Gatis Mīlenbergs kopā ar mūsu pieredzējušo sportistu Dāvi Dūdu bija devies uz Eiropas čempionātu U23, mazos džudistus sacensībās asistēja FF grupas cīņu biedri – Andris Adamovičs, Kristaps Gulītis un Ralfs Kārlis Manfelds. Paldies puišiem par palīdzību!

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti