NOSKAIDROTI “SAMURAJA DŽEKA BĒRNU LĪGAS” OTRĀ POSMA UZVARĒTĀJI

Šonedēļ “KYODAI” dojo tikās 80 mazāku un lielāku “samuraju”, lai pārbaudītu savu fizisko sagatavotību un cīņas tehniku mūsu kluba izveidotās “Samuraja Džeka bērnu līgas” 2.posmā. Trīs no četrām grupām pirmo vietu ieguvēji nav mainījušies, taču apgalvot, ka viņi atrāvušies tuvākajiem sekotājiem nesasniedzamā attālumā, noteikti nevar. Šo posmu raksturo gan skaisti un negaidīti “ippon”, gan cīņas, kas ritēja kā “nebeidzamais stāsts”.

Šajā sezonā “Samuraja Džeka bērnu līgā” startē četras grupas: SHODAN (2010.-2011.g.; 2.posmā piedalījās 17 sportistu); NIDAN (2008.-2009.g.; 19 sportistu), SANDAN (2005.-2007.g.; 33 sportisti) un YODAN (2001.-2004.g.; 11 sportistu). Vispirms bērni veica dažādus fiziskos vingrinājumus (divas jaunākās grupas: turēšanās pie kimono; atspoles skrējiens 10x5m; vēdera prese 1 min.; pievilkšanās pie stieņa; “SAMURAJA DŽEKA” šķēršļu josla; divas vecākās grupas: turēšanās pie kimono; atspoles skrējiens 10x5m; vēdera prese pie stieņa; pievilkšanās pie stieņa; 10 pārmetieni no tilta; rāpšanās pa virvi). Pēc tam notika mērošanās spēkiem jau uz tatami. Papildus punktus varēja gūt, ja uzvara izcīnīta ar “ippon”. YODAN grupa cīņās nepiedalījās, bet, kā jau vairākas sezonas ierasts, iejutās tiesnešu lomā.

Apkopojot fiziskajos vingrinājumos un cīņās iegūtos punktus, par 2.posma uzvarētājiem kļuvuši: SHODAN grupā – Matīss Pomaskovs (138), Kristers Baltgalvis (134) un Ēriks Miķelsons (124); NIDAN grupā – Markuss Zuģickis (138), Justīne Janele (123) un Māra Janova (118); SANDAN grupā – Anna Gulīte (187), Ņikita Afanasjevs (145) un Krišjānis Cers (138); YODAN grupā – Andis Dolgiļevičs (204), Gustavs Līkansis (176) un Kristaps Brics (159).

Savukārt summējot iegūtos punktus pirmajā un otrajā posmā kopā, situācija nedaudz mainās: SHODAN līderu trijnieks ir Kristers Baltgalvis (286), Matīss Pomaskovs (268) un Druvis Zilbers (256); NIDAN grupā – Markuss Zuģickis (292), Justīne Janele (249) un Māra Janova (238); SANDAN grupā – Anna Gulīte (365), Ņikita Afanasjevs (296) un Tomass Manfelds (265); YODAN grupā – Andis Dolgiļevičs (385), Gustavs Līkansis (308,5) un Inarts Tumšais (305).

Apsveicam uzvarētājus un vēlam visiem dalībniekiem panākumus nākamajā posmā! Atgādinām, ka sezonas noslēguma pasākumā varēs piedalīties tikai tie sportisti, kuri būs startējuši vismaz trīs posmos.

SHODAN (2010-2011.g.dz)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
POMASKOVS Matīss 2010 138
BALTGALVIS Kristers 2010 134
MIĶELSONS Ēriks 2010 125
PUISĪTIS Kristofers 2010 124
MAKLAKOVA Naomi 2010 123
ZILBERS Druvis 2010 117
BAĻĶENS Ernests 2010 105
DEMBOVSKA Alise 2010 105
PASTARS Gusts 2011 93
BĒRZIŅŠ Krišjānis 2010 68,5
LOVNIEKS Patriks Leonards 2010 68,5
BĒRZIŅA Madara 2011 59,5
BIČKOVS Daniils 2010 58,5
ŠMITE Līna 2010 58,5
OZOLA Elza 2010 51,5
NATAROVS Aleksejs 2010 48,5
JANKOVSKIS Kaspars 2010 46,5
       
NIDAN (2008-2009.g.dz)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
ZUĢICKIS Markuss 2008 138,00
JANELE Justīne 2008 123,00
JANOVA Māra 2008 118,00
MIKIJANSKIS Daniels 2008 108,00
PAVĀRS Markuss 2008 99,00
PROTOPOPOVS Aleksandrs 2009 96,00
PERCOVS Artjoms 2008 96,00
IGNATENKO Ivans 2009 92,00
LEIZĀNE Elizabete 2009 91,00
ARUMS Nils 2008 89,00
MOROZOVS Antons 2009 89,00
ĶĪSIS Ervīns 2009 85,00
ANCĀNS Artūrs 2008 74,00
BIERANDS Marko 2009 65,50
ARTEMJEVS Artūrs 2008 52,00
CERA Lauma Loreta 2009 51,50
TIMBERS Krišjānis 2009 47,50
AUGUSTINOVIČS Anrijs 2009 43,00
TĒRAUDS Kristiāns 2009 35,50
       
SANDAN (2005-2007.g.dz.)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
GULĪTE Anna 2006 187,00
AFANASJEVS Ņikita 2007 145,00
CERS Krišjānis 2005 138,00
ŠAICĀNS Markuss 2005 130,00
MANFELDS Tomass 2007 123,00
BIRKHĀNS Toms Kristiāns 2007 118,00
ĀBELE Rodrigo 2007 111,00
MUŽICA Antra 2006 106,00
PASTARS Ernests 2006 101,00
BARANOVSKA Amēlija 2006 97,00
POMASKOVS Markuss 2006 91,00
TUMŠAIS Rendijs 2005 85,50
LEIZĀNS Roberts 2005 82,50
JANOVSKA Viktorija 2006 76,50
APENĪTIS Maikls 2007 66,00
GOBIŅA Gabriela 2005 64,50
ANCĀNS Edvards 2006 59,50
STRODS Daniels 2007 58,00
LAZDIŅŠ Matīss 2007 51,50
ZILBERE Unda 2006 48,00
VLASENKO Germans 2007 47,00
ĢĒĢERIS Krists Henrijs 2007 45,50
ĀBELE Eduards 2007 45,00
ŠUBROVSKIS Aleksandrs 2007 43,00
PUNKA V. Rihards 2006 41,50
VOLOHO Jegors 2007 37,50
GLĀZNIEKS Leonards 2007 36,00
OZOLIŅŠ Edvards 2007 33,00
BOBROVA Patrīcija 2006 32,50
JUSIFOVS Iļgams 2005 27,00
PUĶĪTIS Alekss Viesturs 2007 22,50
ZEMZĀLE Jēkabs 2007 17,50
KUGRA Kārlis 2006 17,50
       
YODAN (2001-2003.g.dz.)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
DOLGIĻEVIČS Andis 2002 204
LĪKANSIS Gustavs 2002 176
BRICS Kristaps 2002 159
TUMŠAIS Inarts 2003 155
DOLGIĻEVIČA Una 2002 139
CERA Paula Elīza 2002 125
SLĪPAIS Edgars 2002 115,5
JANKOVSKA Nika 2002 101,5
GULĪTIS Kristaps 2001 101,5
KUĻIBABA Georgijs 2004 85,5
KĀRKLIŅŠ Jussi 2004 66

 

Džudo kluba "KYODAI" 2018.gada sezona

2018. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 06.09.2018

KIMONO

Seko mums Facebook