NOSKAIDROTI “SAMURAJA DŽEKA BĒRNU LĪGAS” PUSFINĀLA UZVARĒTĀJI

Pagājušajā nedēļā “KYODAI” dojo pulcējās lielāki un mazāki “samuraji”, lai mērotos spēkiem gan fiziskajos pārbaudījumos, gan aizrautīgās cīņās, sagādājot skatītājiem un pašiem ne vienu vien pārsteigumu. “Samuraja Džeka bērnu līgas” 3.posmā jeb pusfinālā piedalījās 61 sportists, kas, salīdzinājumā ar iepriekšējiem posmiem, ir ievērojami mazāk. Dalībnieku skaits īpaši sarucis vecākajā grupā, tādēļ vēlam visiem sasparoties, atveseļoties, lai finālā parādītu savu labāko sniegumu.

Šajā sezonā “Samuraja Džeka bērnu līgā” startē četras grupas: SHODAN (2010.-2011.g.; 3.posmā piedalījās 11 sportistu); NIDAN (2008.-2009.g.; 13 sportistu), SANDAN (2005.-2007.g.; 30 sportistu) un YODAN (2001.-2004.g.; 7 sportisti).

Vispirms bērni veica dažādus fiziskos vingrinājumus (divas jaunākās grupas: turēšanās pie kimono; atspoles skrējiens 10x5m; vēdera prese 1 min.; pievilkšanās pie stieņa; “SAMURAJA DŽEKA” šķēršļu josla; divas vecākās grupas: turēšanās pie kimono; atspoles skrējiens 10x5m; vēdera prese pie stieņa; pievilkšanās pie stieņa; pārmetieni no tilta; rāpšanās pa virvi). Pēc tam notika mērošanās spēkiem jau uz tatami. Papildus punktus varēja gūt, ja uzvara izcīnīta ar “ippon”. YODAN grupa cīņās nepiedalījās, bet, kā jau vairākas sezonas ierasts, iejutās tiesnešu lomā.

Apkopojot fiziskajos vingrinājumos un cīņās iegūtos punktus, par 3.posma uzvarētājiem kļuvuši: SHODAN grupā – Ēriks Miķelsons un Matīss Pomaskovs (abiem 135 punkti) un Gusts Pastars (134); NIDAN grupā, tieši tāpat kā 2.posmā – Markuss Zuģickis (154), Justīne Janele (149) un Māra Janova (128); SANDAN grupā – Anna Gulīte (159), Ņikita Afanasjevs (150) un Markuss Šaicāns (133); YODAN grupā – Andis Dolgiļevičs (203), Inarts Tumšais (184) un Gustavs Līkansis (156).

Kā jau zināms, finālposmā punktus iegūs tikai tie džudisti, kuri piedalījušies vismaz divos iepriekšējos posmos. Ja trijās grupās 1.vieta šķietami jau ir aizņemta, tad cīņa par pārējo goda pjedestālu gaidāma ļoti sīva un visu tiešām var izšķirt sekundes vai kļūda uz tatami.

Summējot iegūtos punktus trīs posmos kopā, labāko sešinieks katrā no grupām ir šāds:

SHODAN  grupā – Matīss Pomaskovs (403), Kristers Baltgalvis (396), Druvis Zilbers (387), Gusts Pastars (337). Kristofers Puisītis (324) un Ēriks Miķelsons (260*);

NIDAN grupā – Markuss Zuģickis (446), Justīne Janele (398) un Māra Janova (336); Elizabete Leizāne (330), Markuss Pavārs (291) un Aleksandrs Protopopovs (285);

SANDAN grupā – Anna Gulīte (524), Ņikita Afanasjevs (446), Markuss Šaicāns (396), Tomass Manfelds (395); Krišjānis Cers (366,5) un Toms Kristiāns Birkhāns (350);

YODAN grupā – Andis Dolgiļevičs (588), Inarts Tumšais (489), Gustavs Līkansis (464,5), Kristaps Brics (438), Paula Elīza Cera (374) un Una Dolgiļeviča (238,5*)

*sportists piedalījies divos posmos

 

3.POSMA REZULTĀTI

SHODAN (2010.-2011.g.dz)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
MIĶELSONS Ēriks 2010 135
POMASKOVS Matīss 2010 135
PASTARS Gusts 2011 134
ZILBERS Druvis 2010 131
PUISĪTIS Kristofers 2010 111
BALTGALVIS Kristers 2010 110
MAKLAKOVA Naomi 2010 106
BIČKOVS Daniils 2010 102
BĒRZIŅŠ Krišjānis 2010 92
INTS Patriks 2011 78,5
NATAROVS Aleksejs 2010 63,5
       
       
       
       
       
       
       
NIDAN (2008.-2009.g.dz)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
ZUĢICKIS Markuss 2008 154,00
JANELE Justīne 2008 149,00
JANOVA Māra 2008 128,00
LEIZĀNE Elizabete 2009 121,00
IGNATENKO Ivans 2009 111,00
MIKIJANSKIS Daniels 2008 101,00
PAVĀRS Markuss 2008 100,00
PROTOPOPOVS Aleksandrs 2009 99,00
MOROZOVS Antons 2009 96,00
AUGUSTINOVIČS Anrijs 2009 78,00
CERA Lauma Loreta 2009 64,50
ARTEMJEVS Artūrs 2008 62,50
TĒRAUDS Kristiāns 2009 51,50
       
       
       
       
       
       
       
SANDAN (2005.-2007.g.dz.)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
GULĪTE Anna 2006 159,00
AFANASJEVS Ņikita 2007 150,00
ŠAICĀNS Markuss 2005 134,00
MANFELDS Tomass 2007 130,00
ĀBELE Rodrigo 2007 130,00
CERS Krišjānis 2005 118,00
VANAGS Roberts 2005 114,00
BARANOVSKA Amēlija 2006 109,00
BIRKHĀNS Toms Kristiāns 2007 103,00
POMASKOVS Markuss 2006 93,00
PASTARS Ernests 2006 83,00
JANOVS Rūdis 2006 81,00
MUŽICA Antra 2006 81,00
LEIZĀNS Roberts 2005 81,00
TUMŠAIS Rendijs 2005 79,00
MARČENKO Arsēnijs 2007 77,00
STRODS Daniels 2007 75,00
ANCĀNS Edvards 2006 73,00
JANOVSKA Viktorija 2006 70,00
GOBIŅA Gabriela 2005 69,00
ZILBERE Unda 2006 68,50
PUNKA V. Rihards 2006 51,00
OZOLIŅŠ Edvards 2007 43,00
KUGRA Kārlis 2006 34,50
LUŠOVA Aleksandra 2006 33,50
JUSIFOVS Iļgams 2005 33,50
VECKALNS Alekss 2007 33,00
VLASENKO Germans 2007 26,00
VOLOHO Jegors 2007 25,00
PUĶĪTIS Alekss Viesturs 2007 13,00
       
       
       
       
YODAN (2001.-2004.g.dz.)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
DOLGIĻEVIČS Andis 2002 203
TUMŠAIS Inarts 2003 184
LĪKANSIS Gustavs 2002 156
BRICS Kristaps 2002 150
CERA Paula Elīza 2002 144
NAMAVĪRS Andrejs 2002 135,5
KUĻIBABA Georgijs 2004 86

Džudo kluba "KYODAI" 2018.gada sezona

2018. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 06.09.2018

KIMONO

Seko mums Facebook