LIELAIS FINĀLS IR KLĀT!!!

SAMURAJS DŽEKS VI

 4.posms (fināls)

SAMURAJA DŽEKA pārbaudījumi

TREŠDIENA, 28.marts (G1,G2,G3,FF)

CETURTDIENA, 29.marts (G4)

SAMURAJA DŽEKA sacensības

PIEKTDIENA, 30.marts

12:00-13:00 – SHODAN grupa (2010-2011.g.)

13:00-14:30 – NIDAN grupa (2008.-2009.g.)

13:00-14:30 – SANDAN grupa (2005.-2007.g.)

SESTDIENA, 31.marts

16:00-18:00 – apbalvošana un boulinga spēle atpūtas un izklaides centrā “Bowlero” , Lielirbes ielā 27

DALĪBAS MAKSA:

15,00 EURO – par visiem 4.posmiem, ieskaitot apbalvošanas pasākumu “BOWLERO”. Dalības maksa jāsamaksā līdz 2.posmam.

VECĀKI DRĪKST ATRASTIES SAMURAJA DŽEKA PĀRBAUDĪJUMU UN SACENSĪBU LAIKĀ ZĀLĒ!

SPORTISTI, KURI PIEDALĪJUŠIES VISMAZ DIVOS POSMOS UN KVALIFICĒJUŠIES FINĀLAM:

SHODAN (2010.-2011.g.)

1. Pomaskovs Matīss 2010
2. Pastars Gusts 2011
3. Zilbers Druvis 2010
4. Puisītis Kristofers 2010
5. Baltgalvis Kristers 2010
6. Maklakova Naomi 2010
7. Bičkovs Daniils 2010
8. Bērziņš Krišjānis 2010
9. Ints Patriks 2011
10. Natarovs Aleksejs 2010
11. Baļkens Ernests 2010
12. Bērziņa Madara 2010
       

NIDAN (2008.-2009.g.)

1. Zuģickis Markuss 2008
2. Janele Justīne 2008
3. Janova Māra 2008
4. Leizāne Elizabete 2009
5. Ignatenko Ivans 2009
6. Mikijanskis Daniels 2008
7. Markuss Pavārs 2008
8. Protopopovs Aleksandrs 2009
9. Morozovs Antons 2009
10. Augustinovičs Anrijs 2009
11. Cera Lauma Loreta 2009
12. Artemjevs Artūrs 2008
13. Tērauds Kristiāns 2009
14. Ķīsis Ervīns 2009
15. Arums Nils 2008
16. Percovs Artjoms 2008
17. Ancāns Artūrs 2008

SANDAN (2005.-2007.g.)

1. Gulīte Anna 2006
2. Afanasjevs Ņikita 2006
3. Šaicāns Markuss 2006
4. Manfelds Tomass 2007
5. Ābele Rodrigo 2007
6. Cers Krišjānis 2005
7. Baranovska Amēlija 2006
8. Birkhāns Toms Kristiāns 2007
9. Pomaskovs Markuss 2006
10. Pastars Ernests 2006
11. Janovs Rūdis 2006
12. Mužica Antra 2006
13. Leizāns Roberts 2005
14. Tumšais Rendijs 2005
15. Marčenko Arsēnijs 2007
16. Strods Daniels 2007
17. Ancāns Edvards 2006
18. Janovska Viktorija 2006
19. Gobiņa Gabriela 2006
20. Zilbere Unda 2007
21. Punka Volodka Rihards 2006
22. Ozoliņš Edvards 2007
23. Kugra Kārlis 2006
24. Lušova Aleksandra 2006
25. Jusifovs Iļgams 2005
26. Veckalns Alekss 2007
27. Vlasenko Germans 2007
28. Voloho Jegors 2007
29. Puķītis Alekss Viesturs 2007
30. Ģēģeris Krists Henrijs 2007
31. Lazdiņš Matīss 2007
32. Ābele Eduards 2007
33. Glāznieks Leonards 2007
34. Bobrova Patrīcija 2006
35. Zemzāle Jēkabs 2007

YODAN (2001.-2004.g.)

1. Dolgiļevičs Andis 2002
2. Tumšais Inarts 2003
3. Līkansis Gustavs 2002
4. Brics Kristaps 2002
5. Cera Paula Elīza 2002
6. Namavīrs Andrejs 2002
7. Kuļibaba Georgijs 2004
8. Slīpais Edgars 2002
9. Dolgiļeviča Una 2002
10. Gulītis Kristaps 2002
11. Jankovska Nika 2002
12. Kārkliņš Jussi Linards 2004

Džudo kluba "KYODAI" 2018.gada sezona

2018. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 04.01.2018

KIMONO

Seko mums Facebook