NOSKAIDROTI “SAMURAJA DŽEKA BĒRNU LĪGAS” SESTĀS SEZONAS UZVARĒTĀJI

Ar krāšņu apbalvošanu un jau tradicionālo boulinga spēli noslēgusies džudo kluba “KYODAI” izveidotās “Samuraja Džeka bērnu līgas” sestā sezona, kuras laikā sportisti cīnījās gan uz tatami, gan arī veicot fiziskās sagatavotības vingrinājumus, bieži svarīgāko cīņu izcīnot tieši paši ar sevi. To, ka sezona bijusi ilga un grūta, un ne visiem bijis pa spēkam to izturēt, liecina dalībnieku skaits pirmajā un ceturtajā posmā – no 85 džudistiem rudenī līdz finālam martā tika vien 67, un viņi visi ir pelnījuši uzslavu.

Apsveicam sestās sezonas kopvērtējuma uzvarētājus: Kristeru Baltgalvi (SHODAN), Markusu Zuģicki (NIDAN), Annu Gulīti (SANDAN) un Andi Dolgiļeviču (YODAN)! Jāuzsver, ka Andim tas jau ir piektais “samuraja” tituls pēc kārtas, savukārt Anna uzvar otro gadu. Tiesa, attieksme finālposma cīņu laikā varēja maksāt arī uzvarētāja kausu, tādēļ ikvienam ir jāmācās savas emocijas savaldīt, lai arī kāda būtu cīņas gaita vai tās rezultāts.

“Samuraja Džeka bērnu līga” ir ļoti nozīmīgs mūsu kluba pasākums, to atzīst gan treneri, gan vecāki. “Tas disciplinē bērnus, un viņiem ir liela vēlme ja ne uzvarēt, tad vismaz katrā posmā uzlabot savus rezultātus un pārspēt sasniegto,” atzīst treneris Gatis Mīlenbergs. Viņam tā ir arī lieliska iespēja izvērtēt, kuri sportisti ir gatavi doties uz sacensībām ārpus kluba, jo “reizēm vecāki to vēlas vairāk nekā bērni”. Tā kā jau šajā sezonā, ņemot vērā kadetu saspringto sacensību grafiku, bijis grūti ieplānot fiziskos pārbaudījumus, nolemts, ka nākamajā “Samuraja Džeka bērnu līgas” sezonā piedalīsies sportisti līdz U16 vecumam. “2003.gadā un agrāk dzimušie sportisti atvadās no dalības šajā līgā, bet nekādā gadījumā no organizēšanas un tiesāšanas,” uzsver Gatis. Nākamajā sezonā plānots, ka dalība “Samuraja Džeka bērnu līgā” būs arī viens no svarīgākajiem kritērijiem, lai varētu pretendēt uz kvalifikācijas paaugstināšanu un iegūtu nākamo jostu. Šāds nosacījums, cerams, vēl vairāk motivēs sportistus piedalīties “samuraja” pārbaudījumos visas sezonas garumā. Uz tikšanos oktobrī, jau septītajā “Samuraja Džeka bērnu līgas” sezonā, kas solās būt vēl bagātāka un krāšņāka. Rei!

 

KOPVĒRTĒJUMA REZULTĀTI:

Vieta SHODAN (2010.-2011.g.dz)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g. 1.POSMS 2.POSMS 3.POSMS 4.POSMS 3.LABĀKIE  
1 BALTGALVIS Kristers 2010 152,00 134,00 110,00 140,00 426,00  
2 POMASKOVS Matīss 2010 130,00 138,00 135,00 150,00 423,00  
3 ZILBERS Druvis 2010 139,00 117,00 131,00 141,00 411,00  
4 PASTARS Gusts 2011 110,00 93,00 134,00 160,00 404,00  
5 PUISĪTIS Kristofers 2010 89,00 124,00 111,00 162,00 397,00  
6 MAKLAKOVA Naomi 2010   123,00 106,00 125,00 354,00  
7 BAĻĶENS Ernests 2010 96,00 105,00   97,50 298,50  
8 BĒRZIŅŠ Krišjānis 2010 53,50 68,50 92,00 101,00 261,50  
9 BIČKOVS Daniils 2010   58,50 102,00 72,50 233,00  
10 BĒRZIŅA Madara 2011 70,50 59,50   83,50 213,50  
11 NATAROVS Aleksejs 2010 62,50 48,50 63,50 65,50 191,50  
                   
                   
Vieta NIDAN (2008.-2009.g.dz)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g. 1.POSMS 2.POSMS 3.POSMS 4.POSMS 3.LABĀKIE  
1 ZUĢICKIS Markuss 2008 154,00 138,00 154,00 140,00 448,00  
2 JANELE Justīne 2008 126,00 123,00 149,00 164,00 439,00  
3 JANOVA Māra 2008 120,00 118,00 128,00 126,00 374,00  
4 LEIZĀNE Elizabete 2009 118,00 91,00 121,00 121,00 360,00  
5 ĶĪSIS Ervīns 2009 126,00 85,00   124,00 335,00  
6 PROTOPOPOVS Aleksandrs 2009 90,00 96,00 99,00 132,00 327,00  
7 PAVĀRS Markuss 2008 92,00 99,00 100,00 126,00 325,00  
8 PERCOVS Artjoms 2008 102,00 96,00   117,00 315,00  
9 IGNATENKO Ivans 2009   92,00 111,00 96,00 299,00  
10 MOROZOVS Antons 2009 96,00 89,00 96,00 104,00 296,00  
11 ANCĀNS Artūrs 2008 83,00 74,00   110,00 267,00  
12 ARTEMJEVS Artūrs 2008 93,00 52,00 62,50 87,00 242,50  
13 AUGUSTINOVIČS Anrijs 2009 65,00 43,00 78,00   186,00  
14 CERA Lauma Loreta 2009 53,50 51,50 64,50 63,50 181,50  
15 TĒRAUDS Kristiāns 2009 47,50 35,50 51,50   134,50  
                   
                   
                   
Vieta SANDAN (2005.-2007.g.dz.)                
UZVĀRDS Vārds Dz.g. 1.POSMS 2.POSMS 3.POSMS 4.POSMS 3.LABĀKIE                
1 GULĪTE Anna 2006 178,00 187,00 159,00 165,00 530,00                
2 AFANASJEVS Ņikita 2007 151,00 145,00 150,00 164,00 465,00                
3 ŠAICĀNS Markuss 2005 132,00 130,00 134,00 159,00 425,00                
4 CERS Krišjānis 2005 110,50 138,00 118,00 143,00 399,00                
5 MANFELDS Tomass 2007 142,00 123,00 130,00   395,00                
6 BIRKHĀNS Toms Kristiāns 2007 129,00 118,00 103,00 125,00 372,00                
7 ĀBELE Rodrigo 2007 100,00 111,00 130,00 124,00 365,00                
8 JANOVS Rūdis 2006 122,50   81,00 142,00 345,50                
9 BARANOVSKA Amēlija 2006 130,00 97,00 109,00   336,00                
10 MUŽICA Antra 2006 120,00 106,00 81,00 105,00 331,00                
11 TUMŠAIS Rendijs 2005 98,00 85,50 79,00 141,00 324,50                
12 POMASKOVS Markuss 2006 93,00 91,00 93,00 104,00 290,00                
13 PASTARS Ernests 2006   101,00 83,00 72,00 256,00                
14 MARČENKO Arsēnijs 2007 72,00   77,00 104,00 253,00                
15 ANCĀNS Edvards 2006 76,00 59,50 73,00 102,00 251,00                
16 LEIZĀNS Roberts 2005 85,50 82,50 81,00   249,00                
17 JANOVSKA Viktorija 2006 85,50 76,50 70,00 87,00 249,00                
18 STRODS Daniels 2007 73,50 58,00 75,00 80,00 228,50                
19 ĢĒĢERIS Krists Henrijs 2007 80,00 45,50   97,00 222,50                
20 ZILBERE Unda 2006   48,00 68,50 93,50 210,00                
21 GOBIŅA Gabriela 2005 62,00 64,50 69,00   195,50                
22 LAZDIŅŠ Matīss 2007 58,00 51,50   68,00 177,50                
23 PUNKA V. Rihards 2006 54,00 41,50 51,00   146,50                
24 VLASENKO Germans 2007 29,00 47,00 26,00 53,00 129,00                
25 VOLOHO Jegors 2007   37,50 25,00 55,50 118,00                
26 LUŠOVA Aleksandra 2006 26,00   33,50 51,50 111,00                
27 OZOLIŅŠ Edvards 2007 35,00 33,00 43,00   111,00                
28 JUSIFOVS Iļgams 2005 37,50 27,00 33,50   98,00                
29 VECKALNS Alekss 2007 27,50   33,00 32,50 93,00                
30 BOBROVA Patrīcija 2006 27,50 32,50   30,00 90,00                
31 KUGRA Kārlis 2006 27,50 17,50 34,50 25,50 87,50                
32 PUĶĪTIS Alekss Viesturs 2007 22,50 22,50 13,00 17,00 62,00                
                                 
Vieta YODAN (2001.-2004.g.dz.)                
UZVĀRDS Vārds Dz.g. 1.POSMS 2.POSMS 3.POSMS 4.POSMS 3.LABĀKIE                
1 DOLGIĻEVIČS Andis 2002 181,00 204,00 203,00 202,00 609,00                
2 TUMŠAIS Inarts 2003 150,00 155,00 184,00 178,00 517,00                
3 LĪKANSIS Gustavs 2002 132,50 176,00 156,00 167,00 499,00                
4 BRICS Kristaps 2002 129,00 159,00 150,00 166,00 475,00                
5 CERA Paula Elīza 2002 105,00 125,00 144,00 155,00 424,00                
6 DOLGIĻEVIČA Una 2002 99,50 139,00   150,00 388,50                
7 JANKOVSKA Nika 2002 74,50 101,50   134,00 310,00                
8 KUĻIBABA Georgijs 2004 42,00 85,50 86,00 116,00 287,50                
9 KĀRKLIŅŠ Jussi Linards   40,00 66,00   118,00 224,00                
                                 

4.POSMA REZULTĀTI:

Vieta SHODAN (2010.-2011.g.dz)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
1 PUISĪTIS Kristofers 2010 162
2 PASTARS Gusts 2011 160
3 POMASKOVS Matīss 2010 150
4 ZILBERS Druvis 2010 141
5 BALTGALVIS Kristers 2010 140
6 MAKLAKOVA Naomi 2010 125
7 BĒRZIŅŠ Krišjānis 2010 101
8 BAĻĶENS Ernests 2010 97,5
9 BĒRZIŅA Madara 2011 83,5
10 BIČKOVS Daniils 2010 72,5
11 NATAROVS Aleksejs 2010 65,5
         
         
Vieta NIDAN (2008.-2009.g.dz)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
1 JANELE Justīne 2008 164,00
2 ZUĢICKIS Markuss 2008 140,00
3 PROTOPOPOVS Aleksandrs 2009 132,00
4 PAVĀRS Markuss 2008 126,00
5 JANOVA Māra 2008 126,00
6 ĶĪSIS Ervīns 2009 124,00
7 LEIZĀNE Elizabete 2009 121,00
8 PERCOVS Artjoms 2008 117,00
9 ANCĀNS Artūrs 2008 110,00
10 MOROZOVS Antons 2009 104,00
11 IGNATENKO Ivans 2009 96,00
12 ARTEMJEVS Artūrs 2008 87,00
13 CERA Lauma Loreta 2009 63,50
         
           
Vieta SANDAN (2005.-2007.g.dz.)    
UZVĀRDS Vārds Dz.g.    
1 GULĪTE Anna 2006 165,00  
2 AFANASJEVS Ņikita 2007 164,00  
3 ŠAICĀNS Markuss 2005 159,00  
4 CERS Krišjānis 2005 143,00  
5 JANOVS Rūdis 2006 142,00  
6 TUMŠAIS Rendijs 2005 141,00  
7 BIRKHĀNS Toms Kristiāns 2007 125,00  
8 ĀBELE Rodrigo 2007 124,00  
9 MUŽICA Antra 2006 105,00  
10 MARČENKO Arsēnijs 2007 104,00  
11 POMASKOVS Markuss 2006 104,00  
12 ANCĀNS Edvards 2006 102,00  
13 ĢĒĢERIS Krists Henrijs 2007 97,00  
14 ZILBERE Unda 2006 93,50  
15 JANOVSKA Viktorija 2006 87,00  
16 STRODS Daniels 2007 80,00  
17 PASTARS Ernests 2006 72,00  
18 LAZDIŅŠ Matīss 2007 68,00  
19 VOLOHO Jegors 2007 55,50  
20 VLASENKO Germans 2007 53,00  
21 LUŠOVA Aleksandra 2006 51,50  
22 VECKALNS Alekss 2007 32,50  
23 BOBROVA Patrīcija 2006 30,00  
24 KUGRA Kārlis 2006 25,50  
25 PUĶĪTIS Alekss Viesturs 2007 17,00  
           
           
Vieta YODAN (2001.-2004.g.dz.)    
UZVĀRDS Vārds Dz.g.    
1 DOLGIĻEVIČS Andis 2002 202  
2 TUMŠAIS Inarts 2003 178  
3 LĪKANSIS Gustavs 2002 167  
4 BRICS Kristaps 2002 166  
5 CERA Paula Elīza 2002 155  
6 DOLGIĻEVIČA Una 2002 150  
7 JANKOVSKA Nika 2002 134  
8 KĀRKLIŅŠ Jussi Linards   118  
9 KUĻIBABA Georgijs 2004 116  
           

Džudo kluba "KYODAI" 2018.gada sezona

2018. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 04.01.2018

KIMONO

Seko mums Facebook