JOSTU EKSĀMENS 27.MAIJĀ

  1. KYU kvalifikācijas eksāmens tiek pieņemts noteiktajos datumos, par kuru dalībniekus informē 1 nedēļu līdz eksāmenam.
  2. Eksāmena datums var mainīties sakarā ar sacensībām vai citiem pasākumiem.
  3. Aicinājumu uz eksāmenu katrs dalībnieks saņem personīgi no trenera.
  4. Eksāmena maksa: 6,5.KYU (baltdzeltenā josta) un 5.KYU (dzeltenā josta) – 20,00 EURO, 5,5.KYU (dzeltenoranžā josta) un 4.KYU (oranžā josta) – 30,00 EURO, 4,5.KYU (oranžzaļā josta) un 3.KYU (zaļā josta) – 40,00 EURO, 3,5.KYU (zaļzilā josta) un 2.KYU (zilā josta) – 50,00 EURO, 1.KYU (brūnā josta) – 70,00 EURO, 1.DAN (melnā josta) – 130,00 EURO. Cenā iekļauts: eksāmenu pieņemšana, josta, sertifikāts. Apmaksu jāveic eksāmena dienā. Nenokārtošanas gadījumā, eksāmena pārkārtošana – bezmaksas. 
  5. Eksāmena norise – teorētiskā daļa (kluba vēsture, vārdnīca, džudo slavenības), praktiskā daļa (metienu izpilde uz attiecīgo KYU).
  6. Veiksmīga eksāmena nokārtošanas gadījumā sportistam tiek izsniegta josta un sertifikāts.

Dalībnieku saraksts un eksāmena LAIKI:

BALTDZELTENĀ JOSTA (PLKST. 15:00-17:00)

BEDRAGINA Keita
KRONGORNS Marks
VEINBERGA Elza
JANKOVSKIS Kaspars 
OZOLA Elza
ŠEMELE Džeina
MAKLAKOVA Dafne
NIKOLAJEVS Sandis
PAKULA Grigorijs
GULBIS Linards
LIEPIŅA Līva
FELDMANIS Hugo
ŠULCE Sofija
IEVIŅŠ Artūrs
LIELCEPURE Jēkabs
PAVĀRE Megija
ARUMS Svens
ŅEČIPORENKO Arsenijs
SAVICKA Viktorija
BĒRZIŅA Madara
KREPŠS Jēkabs
VASARAUDZIS Kristofers
SVIRIDENKO Arkādijs
ŠMIDS Kristiāns
MOROZOVS Romāns
   

DZELTENĀ JOSTA (PLKST. 15:00-17:00)

ZEMZĀLE Jēkabs
KALNIŅŠ Ralfs
PUĶĪTIS Alekss Viesturs
IGNATENKO Ivans
ĶĪSIS Ervīns
BĒRZIŅŠ Krišjānis
LOVNIEKS Patriks Leonards
NEILANDS Ričards
ANCĀNS Artūrs
BOJĀRS Herberts Jānis

DZELTENORANŽĀ JOSTA (PLKST. 17:00-18:30)

PUNKA-VOLODKA Rihards
GLĀZNIEKS Leonards
MIKIJANSKIS Daniels
PAVĀRS Markuss
ARTEMJEVS Artūrs
KONSTANTINOVS Maksims
MOROZOVS Antons
TEICĀNS Edgars
LAPSA Lauris
KĀRKLIŅŠ Linards Jussi

ORANŽĀ JOSTA (PLKST. 17:00-18:30)

ĀBELE Rodrigo
LUŠOVA Aleksandra
VOLOHO Jegors
LAZDIŅŠ Matīss

ORANŽZAĻĀ JOSTA (PLKST. 17:00-18:30)

MARČENKO Arsēnijs
NEILANDS Roberts
LEIZĀNS Roberts
JUSIFOVS Iļgams
STRODS Daniels

ZAĻĀ JOSTA (PLKST. 17:00-18:30)

AFANASJEVS Ņikita

Džudo kluba "KYODAI" 2019.gada sezona

2019. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 22.08.2019

KIMONO

Seko mums Facebook