NOSKAIDROTI “SAMURAJA DŽEKA BĒRNU LĪGAS” 3.POSMA UZVARĒTĀJI

Pagājušajā nedēļā notika jau trešā posma sacensības mūsu kluba izveidotajā “Samuraja Džeka bērnu līgā”, kur džudisti mērojas spēkiem ne tikai uz tatami, bet apliecina arī savu fizisko sagatavotību.

Vispirms treniņu laikā džudisti veica dažādus vingrinājumus (divām jaunākajām grupām – turēšanās pie kimono, pilnbumbas mešana, vēdera prese un pievilkšanās pie stieņa; divām vecākajām grupām vēl papildus arī rāpšanās pa divu veidu virvi). Par katru paveikto vingrinājumu tiek saņemts noteikts punktu skaits, ko pēc tam var papildināt ar punktiem, kas gūti, uzvarot džudo cīņās. Ja pretinieks pārspēts ar atzīmi “ippon” – tiek piešķirts vēl papildus “bonuss”.

Ar prieku paziņojam 3.posma uzvarētājus:

SHODAN (2012.-2013.g.) – 13 dalībnieku

1.Timurs Geraskins (290)

2.Rihards Valdmanis (264)

3.Deniss Ignatenko (250)

NIDAN (2010.-2011.g.) – 29 dalībnieki

1.Naomi Maklakova (249)

2.Deivs Zvaners (236)

3.Matīss Pomaskovs (234)

SANDAN (2008.-2009.g.) – 25 dalībnieki

1.Markuss Zuģickis (297)

2.Mārtiņš Ieviņš (288)

3.Dmitrijs Kolosovs (266)

YODAN (2006.-2007.g.) – 21 dalībnieks

1.Tomass Manfelds (294)

2.Ņikita Afanasjevs (256)

3.Anna Gulīte (251)

Vienīgi Timuram līdz šim ir izdevies saglabāt līdera pozīcijas un uzvarēt visos trīs posmos. Divas uzvaras Tomasam un Markusam, bet, šķiet, lielāko pārsteigumu 3.posmā sagādāja NIDAN grupas uzvarētāja Naomi. Apsveicam visus “Samuraja Džeka bērnu līgas” dalībniekus, kuri sūri strādā treniņos, lai ar katru posmu savu rezultātu uzlabotu. Atgādinām, ka kopvērtējumā tiks ņemti vērā trīs labākie rezultāti no četriem posmiem (lai saņemtu punktus, katrā posmā ir jāpiedalās gan fiziskajos pārbaudījumos, gan cīņās). Pašlaik labāko sešinieks izskatās šādi:

SHODAN (2012.-2013.g.)

1.Timurs Geraskins (828)

2.Deniss Ignatenko (685)

3.Kristiāns Vilks (548,5)

4.Rihards Valdmanis (489)

5.Roberts Konstantīns Briedis (484,5)

6.Olivers Mīlenbergs (430)

NIDAN (2010.-2011.g.)

1.Jēkabs Krepšs (712)

2.Ernests Baļķens (694)

3.Deivs Zvaners (690)

4.Kristers Baltgalvis (655)

5.Matīss Pomaskovs (633)

6.Druvis Zilbers (594)

SANDAN (2008.-2009.g.) – 25 dalībnieki

1.Markuss Zuģickis (840)

2.Mārtiņš Ieviņš (837)

3.Dmitrijs Kolosovs (764)

4.Justīne Janele (745)

5.Markuss Pavārs (653)

6.Ervīns Ķīsis (630)

YODAN (2006.-2007.g.) – 21 dalībnieks

1.Tomass Manfelds (795)

2.Anna Gulīte (763)

3.Ņikita Afanasjevs (707)

4.Antra Mužica (662)

5.Markuss Pomaskovs (629)

6.Rūdis Janovs (609)

Uz tikšanos “Samuraja Džeka bērnu līgas” finālā aprīļa vidū!

3.POSMA REZULTĀTI:

SHODAN (2012.-2013.g.)  
VĀRDS UZVĀRDS Dz.g.  
Timurs GERASKINS 2012 290,0
Rihards VALDMANIS 2012 264,0
Deniss IGNATENKO 2012 250,0
Kristiāns  VILKS 2012 215,0
Jēkabs LAZDIŅŠ 2012 202,5
Olivers  MĪLENBERGS 2013 199,5
Roberts Konstantīns BRIEDIS 2012 176,5
Markuss KĀRKLIŅŠ 2012 176,5
Georgijs PUZINOVSKIS 2012 140,5
Andrejs ĻEBEDEVS 2012 133,5
Rūdolfs ZILGALVIS 2012 124,5
Mihails DARAGANS 2012 120,5
Markuss ABRAMOVIČS ŽUNDA 2012 104,5
NIDAN (2010.-2011.g.)    
UZVĀRDS Vārds Dz.g.    
Naomi MAKLAKOVA 2010 249  
Deivs ZVANERS 2010 236  
Matīss POMASKOVS 2010 234  
Jēkabs KREPŠS 2011 228  
Ernests BAĻĶENS 2010 221  
Kristers  BALTGALVIS 2010 204  
Sandis NIKOLAJEVS 2011 195  
Artūrs IEVIŅŠ 2011 194  
Krišjānis BĒRZIŅŠ 2010 191  
Druvis ZILBERS 2010 183  
Viktorija SAVICKA 2011 179,5  
Ričards ĶĪSIS 2011 175  
Timurs AMBROSOVS 2010 175  
Gusts PASTARS 2011 165  
Ņikita SOKOLOVS 2011 163  
Linards GULBIS 2010 153,5  
Madara BĒRZIŅA 2011 149,5  
Dāvis ZUĢICKIS 2010 149  
Megija PAVĀRE 2011 138,5  
Arsenijs ŅEČIPORENKO 2011 130  
Patriks Leonards LOVNIEKS 2010 126,5  
Aleksejs NATAROVS 2010 124,5  
Demians BARINOVS 2011 116,5  
Artjoms JERMALAJEVS 2011 112,5  
Grigorijs PAKULA 2011 111  
Dafne MAKLAKOVA 2011 109,5  
Jēkabs LIELCEPURE 2011 95,5  
Annija ILVESA 2010 84,5  
Kaspars  JANKOVSKIS 2010 72,5  
         
         
         
Vieta SANDAN (2008.-2009.g.)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
1 Markuss ZUĢICKIS 2008 297
2 Mārtiņš IEVIŅŠ 2009 288
3 Dmitrijs KOLOSOVS 2009 266
4 Justīne JANELE 2008 247
5 Ervīns ĶĪSIS 2009 234
6 Markuss PAVĀRS 2008 233
7 Kirils ROMAŅUTINS 2009 231
8 Antons MOROZOVS 2009 228
9 Artjoms PERCOVS 2008 223
10 Maksims KONSTANTINOVS 2009 219
11 Edgars TEICĀNS 2009 207
12 Rihards MASTIŅŠ 2009 185
13 Elizabete LEIZĀNE 2009 172
14 Kristiāns ŠMIDTS 2008 169
15 Daniels MIKIJANSKIS 2008 161
16 Marianna BRUJA 2008 160,5
17 Artūrs ARTEMJEVS 2008 153
18 Herberts Jānis BOJĀRS 2008 147
19 Lauris LAPSA 2009 147
20 Mihails DEMIDENOKS 2008 146
21 Ivans IGNATENKO 2009 138
22 Artūrs ANCĀNS 2008 112,5
23 Kristians TĒRAUDS 2009 103,5
24 Gabriels MAZURS 2009 102,5
25 Lauma Loreta CERA 2009 97,5
         
YODAN (2006.-2007.g.)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g.  
Tomass MANFELDS 2007 294
Ņikita AFANASJEVS 2007 256
Anna GULĪTE 2006 251
Ernests PASTARS 2006 223
Daniels ZVANERS 2007 215
Daniels STRODS 2007 213
Amēlija BARANOVSKA 2006 211
Markuss POMASKOVS 2006 211
Gustavs ZUĢICKIS 2006 208
Aleksandrs GETMANENKO 2007 207
Rūdis JANOVS 2006 206
Antra MUŽICA 2006 202
Jegors VOLOHO 2007 200
Viktorija JANOVSKA 2006 197
Patrīcija BOBROVA 2006 190,5
Rihards PUNKA-VOLODKA 2006 167
Edvards  ANCĀNS 2006 163
Kārlis KUGRA 2006 153,5
Matīss LAZDIŅŠ 2007 148
Romans MOROZOVS 2007 121,5
Alīna TESLENKO 2006 111,5
       

Džudo kluba "KYODAI" 2020. gada sezona

2020. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 15.09.2020

KIMONO

Seko mums Facebook