LATVIJAS MEISTARSACĪKSTĒS U14, U16 – MŪSU KLUBS LABĀKAIS!

Svētdien starptautiskā džudo turnīra “Saldais džudo 2020” laikā tika sadalītas arī Latvijas atklāto meistarsacīkšu medaļas U14 un U16 vecuma grupās. Džudo kluba KYODAI 23 sportistu lielā komanda startēja ļoti atzīstami un, izcīnot sešas zelta, četras sudraba un piecas bronzas medaļas, kopvērtējumā izcīnīja 1.vietu.

U14 vecuma grupā pirmais “čempiona” tituls Ņikitam Afanasjevam (-60kg), Mārtiņam Ieviņam (-35kg), Justīnei Janelei (-48kg) un Tomasam Manfeldam (-50kg)! U16 vecuma grupā uzvaru izcīnīja Anna Gulīte (-57kg), savām trīs U14 meistarsacīkšu zelta medaļām pievienojot arī pirmo U16 vecuma grupā. Savukārt Krišjānis Cers (-46kg) kļuvis par divkārtēju meistarsacīkšu uzvarētāju, aizstāvot pērn iegūto titulu.

Sudraba medaļas meistarsacīkstēs izcīnīja Patrīcija Bobrova (U16, +57kg), Rūdis Janovs (U16, -46kg), Antra Mužica (U16, -57kg) un Markuss Zuģickis (U14, -42kg). Trešā vieta Amēlijai Baranovskai (U16, -57kg), Tomam Kristiānam Birkhānam (U14, -38kg), Rendijam Tumšajam (U16, -50kg), Robertam Vanagam (U16, -81kg) un Danielam Zvaneram (U14, -46kg). Augstā 5.vieta Mariannai Brujai (U14, +52kg) un Gustavam Zuģickim (U16, -50kg), septītais – Ernests Pastars (U16, -55kg).

Gatavošanos Latvijas meistarsacīkstēm mūsu kluba komanda uzsāka laicīgi, jau gada sākumā, diemžēl COVID-19 izraisītās ārkārtas situācijas dēļ martā plānotais turnīrs tika atcelts. Jaunie apstākļi lika mainīt treniņprogrammu, pēc ieilgušās pauzes visi gribēja cīnīties un uzvarēt, – ir pārliecināts treneris Gatis Mīlenbergs. “Daudziem acis dega un varēja redzēt, ka viņi alkst uzvarēt. Pēc sacensībām bija milzīga lepnuma sajūta kā pēc lieliski padarīta darba,” par savējo sniegumu ir gandarīts treneris.

Kopumā meistarsacīkstēs piedalījās 277 džudisti no Latvijas, Igaunijas un Lietuvas. 36 klubu konkurencē virtuālā goda pjedestāla otro pakāpienu ieņēma V.Zeļonija SS, bet trešo – Liepājas KSS.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti