NOSKAIDROTI SAMURAJA DŽEKA BĒRNU LĪGAS 3.POSMA UZVARĒTĀJI

Kaut gan joprojām nav iespējams klātienē ne trenēties, ne rīkot sacensības vai citas aktivitātes, “Samuraja Džeka bērnu līgas” 3.posms ir noritējis sekmīgi. Uzdevumi šoreiz bija jāveic individuāli  “Zoom” platformā. Diemžēl pandēmija atstājusi ietekmi arī uz sportistu dalību “Samuraja Džeka bērnu līgā” – ja rudenī to uzsāka rekordliels dalībnieku skaits – 117, tad sestdien fiziskos vingrinājumus – pievilkšanos, atspiešanos, lēcienu+atspiedienu, pagriežoties par 180 grādiem, un vēderpresi – veica vairs tikai 81 “samurajs”, tajā skaitā arī tiesnešu grupa (2002.-2006.g.).

Par uzvarētājiem 3.posmā kļuvuši:

SHODAN (2013.-2014.g.) – 13 dalībnieku

1.Olivers Mīlenbergs – 325

2.Māris Teicāns – 310

3.Ričards Jēkabsons – 295

NIDAN (2011.-2012.g.) – 19 dalībnieku

1.Ričards Ķīsis/ Timurs Geraskins – 320

2.Deniss Ignatenko – 302

3.Artūrs Ieviņš – 284

SANDAN (2009.-2010.g.) – 22 dalībnieki

1.Mārtiņš Ieviņš – 340

2.Reinis Krīgers – 291

3.Rihards Mastiņš – 284

YODAN (2007.-2008.g.) – 12 dalībnieku

1.Toms Kristiāns Birkhāns – 330

2.Ņikita Afanasjevs – 299

3.Markuss Zuģickis – 285

TIESNEŠI (2002.-2006.g.) – 15 dalībnieku

1.Anna Gulīte – 325

2.Inarts Tumšais – 290

3.Emīls Potapovs – 287

Fināla posms paredzēts maijā (ļoti ceram, ka situācija valstī būs uzlabojusies un tiks atļautas arī džudo nodarbības telpās, lai varētu notikt arī cīņas). Atgādinām, ka kopvērtējumā tiks ieskaitīti trīs labāko posmu sasniegumi. Pašlaik, summējot visus iepriekšējos rezultātus (tienešu grupai – par diviem posmiem), savu grupu līderi ir:

SHODAN (2013.-2014.g.)

1.Olivers Mīlenbergs (852)

2.Hugo Atis Celms (772)

3.Ričards Jēkabsons (767)

4.Tomass Jurāns (616)

5.Jānis Gailītis (609)

6.Ralfs Jakstevičs (577)

NIDAN (2011.-2012.g.)

1.Ričards Ķīsis (860)

2.Artūrs Ieviņš (772)

3.Deniss Ignatenko (710)

4.Gusts Pastars (624)

5.Sandis Nikolajevs (622)

6.Timurs Geraskins (563)

SANDAN (2009.-2010.g.)

1.Mārtiņš Ieviņš (877)

2.Reinis Krīgers (809)

3.Ervīns Ķīsis (731)

4.Maksims Konstantinovs (697)

5.Deivs Zvaners (695)

6.Mihails Čeprasovs (670)

YODAN (2007.-2008.g.)

1.Toms Kristiāns Birkhāns (826)

2.Tomass Manfelds (778)

3.Markuss Zuģickis (775)

4.Ņikita Afanasjevs (735)

5.Daniels Zvaners (727)

6.Aleksandrs Getmanenko (650)

TIESNEŠI (2002.-2006.g.)

1.Inarts Tumšais (525)

2.Anna Gulīte (522)

3.Krišjānis Cers (476)

4.Emīls Potapovs (474)

5.Rūdis Janovs (456)

6.Markuss Šaicāns (445)

Jāuzsver, ka Mārtiņš Ieviņš un Ričards Ķīsis ir uzvarējuši visos trīs posmos, savukārt pārējās grupās katrā posmā ir bijis cits uzvarētājs.

 

SAMURAJA DŽEKA BĒRNU LĪGAS 3.POSMA REZULTĀTI:

SHODAN (2013.-2014.g.dz)  
VĀRDS UZVĀRDS Dz.g. reitings
Olivers MĪLENBERGS 2013 325,0
Māris TEICĀNS 2013 310,0
Ričards JĒKABSONS 2014 295,0
Tomass JURĀNS 2014 252,0
Timurs GLUHOVSKIS 2013 250,0
Jānis GAILĪTIS 2014 245,0
Kristaps PALAMARČUKS 2013 239,0
Hugo Atis CELMS 2013 235,0
Katrīna LEIZĀNE 2013 233,0
Deniss DUKA 2013 229,0
Aleksandrs FISUNS 2013 212,0
Jēkabs ANCĀNS 2013 202,0
Ralfs JAKSTEVIČS 2014 191,0

 

Vieta NIDAN (2011.-2012.g.dz)  
UZVĀRDS Vārds Dz.g. reitings
1 Ričards ĶĪSIS 2011 320
2 Timurs GERASKINS 2012 320
3 Deniss IGNATENKO 2012 302
4 Artūrs IEVIŅŠ 2011 284
5 Damirs RIBLOVS 2011 248
6 Gusts PASTARS 2011 247
7 Markuss ABROMOVIČS ŽUNDA 2012 242
8 Grigorijs PAKULA 2011 239
9 Kirils DINERS 2012 234
10 Sandis NIKOLAJEVS 2011 231
11 Megija PAVĀRE 2011 213
12 Daniils PODKUJKO 2012 203
13 Madara Linda MAZAPŠA 2012 201
14 Andrejs ĻEBEDEVS 2012 196
15 Roberts Konstantīns BRIEDIS 2012 186
16 Roberts KONDRATENKO 2012 186
17 Mihails STEPČENKO 2011 186
18 Viktorija SAVICKA 2011 181
19 Miks JAKSTEVIČS 2011 176
         
Vieta SANDAN (2009.-2010.g.dz.)    
UZVĀRDS Vārds Dz.g. reitings  
1 Mārtiņš IEVIŅŠ 2009 340  
2 Reinis KRĪGERS 2010 291  
3 Rihards MASTIŅŠ 2009 284  
4 Ervīns ĶĪSIS 2009 281  
5 Mihails ČEPRASOVS 2010 260  
6 Nikola GLUHOVSKA 2010 253  
7 Maksims KONSTANTINOVS 2009 252  
8 Deivs ZVANERS 2010 245  
9 Dmitrijs KOLOSOVS 2009 231  
10 Igors PODKUJKO 2010 225  
11 Elizabete LEIZĀNE 2009 225  
12 Dāvis ZUĢICKIS 2010 221  
13 Kirils ROMAŅUTINS 2009 220  
14 Ernests BAĻĶENS 2010 215  
15 Marats ŠČERBAKS 2009 210  
16 Matīss POMASKOVS 2010 207  
17 Ivans IGNATENKO 2009 204  
18 Artemijs PAŠKOVS 2009 187  
19 Deniss KONOŠONOKS 2009 181  
20 Gabriels GAILĪTIS 2009 179  
21 Edgars ZIŅĢIS 2009 176  
22 Lauma Loreta CERA 2009 171  
           
Vieta YODAN (2007.-2008.g.dz.)    
UZVĀRDS Vārds Dz.g. reitings  
1 Toms Kristiāns BIRKHĀNS 2007 330  
2 Ņikita AFANASJEVS 2007 299  
3 Markuss ZUĢICKIS 2008 285  
4 Daniels ZVANERS 2007 273  
5 Markuss PAVĀRS 2008 263  
6 Tomass MANFELDS 2007 262  
7 Aleksandrs GETMANENKO 2007 252  
8 Daniels STRODS 2007 250  
9 Artjoms PERCOVS 2008 249  
10 Andrejs ČEPRASOVS 2008 243  
11 Kristiāns ŠMIDTS 2008 229  
12 Jegors VOLOHO 2007 224  
           
Vieta TIESNEŠI (2002.-2006.g.dz.)    
UZVĀRDS Vārds Dz.g. reitings  
1 Anna GULĪTE 2006 325  
2 Inarts Džulians TUMŠAIS 2003 290  
3 Emīls POTAPOVS 2004 287  
4 Krišjānis CERS 2005 268  
5 Rūdis JANOVS 2006 264  
6 Rendijs Ints TUMŠAIS 2005 260  
7 Markuss POMASKOVS 2006 259  
8 Antra MUŽICA 2006 256  
9 Markuss ŠAICĀNS 2005 256  
10 Roberts LEIZĀNS 2005 248  
11 Gustavs ZUĢICKIS 2006 232  
12 Edvards ANCĀNS 2006 231  
13 Ernests PASTARS 2006 227  
14 Paula Elīza CERA 2002 220  
15 Patrīcija BOBROVA 2006 220  
           
                                   

 

Džudo kluba "KYODAI" 2020. gada sezona

2020. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 15.09.2020

KIMONO

Seko mums Facebook