UNAI 5.VIETA EIROPAS ČEMPIONĀTĀ JUNIORIEM

No Eiropas čempionāta junioriem, kas pagājušajā nedēļā norisinājās Luksemburgā, atgriezusies Latvijas džudistu komanda. Augstāko rezultātu – piekto vietu – izcīnīja mūsu kluba pārstāve Una Dolgiļeviča (-78kg), turpinot demonstrēt labu sniegumu starptautiskajos turnīros.

Kaut gan Unas svara kategorijā nebija ļoti liels dalībnieču skaits – 12 jaunietes, toni šoreiz noteica Nīderlandes un Vācijas džudistes, kuras visas pašlaik ir pasaules reitinga pirmajā sešiniekā un savā starpā arī sadalīja goda pjedestālu.

Pavisam čempionātā piedalījās 351 sportists no 43 valstīm. Kopvērtējumā 1.vietu izcīnīja Krievijas džudisti (četras zelta, pa vienai sudraba un bronzas medaļai), otrie palika Francijas sportisti (trīs zelti, četri sudrabi, viena bronza), bet 3. vietā ierindojās Gruzijas komanda (viens zelts, divi sudrabi un divas bronzas). Latviju pārstāvēja četri džudisti, 7.vietu izcīnīja Maksims Duinovs (-90kg).

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti
Una Dolgiļeviča (-78kg) 5. +2/-2 12 730

*Ar trenera lēmumu reitinga punkti tiek piešķirti kā par dalību pasaules čempionātā