VEIKSMĪGS STARTS DŽUDO TURNĪRĀ ELEKTRĒNOS

Mūsu džudo kluba U14 un U17 vecuma grupu komanda nelielā sastāvā sestdien bija devusies uz džudo sacensībām “Vaiku pasaulis” Lietuvā, Elektrēnos. Jāteic, ka mūsējie startēja veiksmīgi, un vismaz pa uzvarai izcīnīja ikviens no 14 dalībniekiem. Trīs zelta medaļas, trīs sudraba un piecas bronzas – tāds ir KYODAI sniegums šajā turnīrā.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Toms Kristiāns Birkhāns (U17, -50kg), Reinis Krīgers (U14, -46kg) un Markuss Zuģickis (U17, -55kg). Sudraba godalgas Mārtiņam Ieviņam (U14, -42kg), Antrai Mužicai (U17, -63kg) un Markusam Pomaskovam (U17, -73kg), savukārt bronzu izcīnīja Kirils Romaņutins (U14, -46kg), Igors Podkujko (U14, -50kg), Matīss Pomaskovs (U14, -38kg), Daniels Zvaners (U17, -66kg) un Deivs Zvaners (U14, -34kg). Tikai viena zelta medaļa mūs šķīra no iekļūšanas TOP trijniekā, bet jāatceras, ka mūsu klubs bija pārstāvēts tikai divās vecuma grupās. Sacensībās piedalījās Lietuvas un Latvijas sportisti.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti