Klubs

2011.gada 2.martā Latvijas džudo saimei pievienojās jauns biedrs – džudo klubs “KYODAI” (no japāņu valodas – brāļi). Jau kopš dibināšanas brīža kluba vadība un komanda ir centusies veidot līdz šim atšķirīgu treniņu un sacensību būtību, kā galveno akcentējot kopības un brālīguma sajūtu. Ne velti arī kluba emblēmā iekļauti divi draudzīgi sportisti – “džudo brāļi” (“JUDO KYODAI”), uzsverot, ka ikviens mūsu klubā var sajust “brāļa” plecu, kopā kļūstot vienotiem un neuzvaramiem.

No mazas, ģimeniskas sporta kopas “KYODAI” ir izaudzis par vienu no ietekmīgākajiem un spēcīgākajiem džudo klubiem Latvijā. Mūsu sportisti regulāri izcīna uzvaras Latvijas meistarsacīkstēs, piedalās nozīmīgos turnīros ārvalstīs, gūstot panākumus un nodrošinot kluba atpazīstamību tālu ārpus Latvijas robežām.

Jau kopš izveidošanas brīža kluba komandas sapnis bija sava turnīra organizēšana. Šo gadu laikā ir izdevies panākt, ka “International KYODAI Judo Tournament” kļuvis par vērienīgāko džudo turnīru Baltijas valstīs.

Pašlaik klubā trenējas ap 250 bērnu no četru gadu vecuma. Nodarbības notiek Ziemeļvalstu ģimnāzijā (Rīgā, P.Lejiņa ielā 12),  Zolitūdes pirmsskolā (Rīgā, Zolitūdes ielā 42), Sākumskolā “Vinnijs” (Babīte, Priežu iela 3), kā arī kluba jaunajā filiālē (Rīgā, Ventspils ielā 65).

 

DŽUDO KLUBS KYODAI, RADĪTS JŪSU UZVARAI!

Džudo kluba "KYODAI" 2020. gada sezona

2020. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 15.09.2020

KIMONO

Seko mums Facebook