SAMURAJA DŽEKA BĒRNU LĪGA

Lai motivētu sportistus džudo prasmju pilnveidošanai un labāku rezultātu sasniegšanai, džudo klubs KYODAI ir izveidojis īpašu sacensību un fizisko vingrinājumu programmu: “Samuraja Džeka bērnu līga”. Tajā iesaistīti kluba biedri vecumā no 7 līdz 20 gadiem, kuri sezonas laikā vairākos posmos apliecina savas spējas gan cīņās uz tatami, gan fizisko vingrinājumu izpildē. Vecākā grupa apgūst arī tiesāšanas prasmes. Līgas ietvaros bērni tiek iepazīstināti arī ar Japānas kultūru. Sezonas noslēgumā, summējot labāko posmu rezultātus, tiek noteikti uzvarētāji – labākie samuraji – katrā vecuma grupā.

10.sezona (2021./2022.)

SHODAN zēni (2014.-2015.g.)

1.Ričards Jēkabsons (290)

2.Ralfs Jakstevičs (286)

3.Tomass Jurāns (275)

SHODAN meitenes (2013.-2015.g.)

1.Eva Kiara Ngari (231)

2.Katrīna Leizāne (230)

3.Elza Janele (225)

NIDAN zēni (2012.-2013.g.)

1.Olivers Mīlenbergs (315)

2.Māris Teicāns (275)

3.Hugo Atis Celms (274)

NIDAN meitenes (2010.-2012.g.)

1.Varvara Pjatecka (335)

2.Nikola Gluhovska (330)

3.Madara Linda Mazapša (198)

SANDAN zēni (2010.-2011.g.)

1.Ričards Ķīsis (300)

2.Deivs Zvaners (259)

3.Sandis Nikolajevs (236)

SANDAN meitenes (2007.-2009.g.)

1.Lauma Loreta Cera (200)

YONDAN zēni (2008.-2009.g.)

1.Markuss Zuģickis (283)

2.Edgars Teicāns (263)

3.Kirils Romaņutins (253)

YONDAN meitenes (2001.-2006.g.)

1.Kristiana Jurkevica (270)

2.Anna Gulīte (240)

3.Una Dolgiļeviča (231)

GODAN zēni (2006.-2007.g.)

1.Toms Kristiāns Birkhāns (264)

2.Ņikita Afanasjevs (207)

3.Aleksandrs Kuzņecovs (204)

ROKUDAN zēni (2001.-2005.g.)

1.Andis Dolgiļevičs (275)

2.Krišjānis Cers (228)

3.Francis Mikuckis (227)

9.sezona (2020./2021.)

SHODAN (2013.-2014.g.)

1.Olivers Mīlenbergs (927)

2.Hugo Atis Celms (846)

3.Ričards Jēkabsons (805)

NIDAN (2011.-2012.g.)

1.Ričards Ķīsis (919)

2.Timurs Geraskins (883)

3.Artūrs Ieviņš (781)

SANDAN (2009.-2010.g.)

1.Mārtiņš Ieviņš (929)

2.Reinis Krīgers (855)

3.Ervīns Ķīsis (740)

YONDAN (2007.-2008.g.)

1.Markuss Zuģickis (836)

2.Toms Kristiāns Birkhāns (833)

3.Tomass Manfelds (801)

GODAN (2002.-2006.g.)

1.Anna Gulīte (820)

2.Inarts Džulians Tumšais (808)

3.Markuss Šaicāns (773)

 

8.sezona (2019./2020.)

SHODAN (2012.-2013.g.dz.) grupas uzvarētāji

1.Timurs Geraskins (873)

2.Deniss Ignatenko (728)

3.Olivers Mīlenbergs  (701)

 

NIDAN (2009.-2010.g.dz.) grupas uzvarētāji

1.Jēkabs Krepšs (761)

2.Deivs Zvaners (742)

3.Ernests Baļķens (721)

SANDAN (2008.-2009.g.dz.) grupas uzvarētāji

1.Mārtiņš Ieviņš (882)

2.Markuss Zuģickis (873)

3.Dmitrijs Kolosovs (795)

YONDAN (2006.-2007.g.dz.) grupas uzvarētāji

1.Anna Gulīte (820)

1.Tomass Manfelds (795)

3.Toms Kristiāns Birkhāns (776)

7.sezona (2018./2019.)
SHODAN (2011.-2012.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Ričards Ķīsis (322)
2.Timurs Geraskins (317)
3.Gusts Pastars (308)

NIDAN (2009.-2010.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Mārtiņš Ieviņš (322)
2.Dmitrijs Kolosovs (292)
3.Kirils Romaņutins (275)

SANDAN (2007.-2008.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Toms Kristiāns Birkhāns (334)
2.Tomass Manfelds (311)
3.Markuss Zuģickis/Ņikita Afanasejvs (308)

YONDAN (2005.-2006.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Anna Gulīte (368)
2.Markuss Šaicāns (340)
3.Amēlija Baranovska (293)

6.SEZONA (2017./2018.)

SHODAN (2010.-2011.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Kristers Baltgalvis (426)
2.Matīss Pomaskovs (423)
3.Druvis Zilbers (411)

NIDAN (2008.-2009.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Markuss Zuģickis (448)
2.Justīne Janele (439)
3.Māra Janova (374)

SANDAN (2005-2007.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Anna Gulīte (530)
2.Ņikita Afanasjevs (465)
3.Markuss Šaicāns (425)

YONDAN (2001.-2004.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Andis Dolgiļevičs (609)
2.Inarts Tumšais (517)
3.Gustavs Līkansis (499)

5.SEZONA (2016./2017.)

SHODAN (2009.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Adriana Bērziņa (500)
2.Lauris Lapsa (487)
3.Elizabete Leizāne (474)

NIDAN (2007.-2008.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Ņikita Afanasjevs (520)
2.Toms Kristiāns Birkhāns (469)
3.Tomass Manfelds (421)

SANDAN (2004-2006.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Anna Gulīte (436)
2.Ņikita Suhlovs (415)
3.Krišjānis Cers (360)

YONDAN (2001.-2003.g.dz.) grupas uzvarētāji
1.Andis Dolgiļevičs (521)
2.Ričards Umbraško (439)
3.Andris Adamovičs (421)

4. SEZONA (2015./2016.)

SHODAN (2008.g.dz.) grupas uzvarētāji
1. MIKIJANSKIS Daniels (544)
2. ZUĢICKIS Markuss (541)
3. JANELE Justīne (464)

NIDAN (2006./2007.g.dz.) grupas uzvarētāji
1. AFANASJEVS Ņikita (504)
2. MANFELDS Tomass (477)
3. ĀBELE Rodrigo (402)

SANDAN (2004./2005.g.dz.) grupas uzvarētāji
1. SEĻEZŅOVS Vladimirs (506)
2. VANAGS Roberts (458)
3. JIRGENSONS Leifs (445)

YONDAN (2002./2003.g.dz.) grupas uzvarētāji
1. DOLGIĻEVIČS Andis (538)
2. UMBRAŠKO Ričards (445)
3. BRICS Kristaps (434)

3. SEZONA (2014./2015.)
U8 vecuma grupas uzvarētāji
1. MANFELDS Tomass (415)
2. FILATOVA Evelīna (405)
3. MARČENKO Arsenijs (397)

U9 vecuma grupas uzvarētāji
1. ŠĶILA Alberts (458)
2. SŪNA Rūdolfs (387)
3. JANOVSKA Viktorija (381)

U12 vecuma grupas uzvarētāji
1. SEĻEZŅOVS Vladimirs (461)
2. CERS Krišjānis (371)
3. VANAGS Roberts (351)

U14 vecuma grupas uzvarētāji
1. DOLGIĻEVIČS Andis (504)
2. UMBRAŠKO Ričards (426)
3. BRICS Kristaps (351)

2. SEZONA (2013./2014.)
U9 vecuma grupas uzvarētāji
1. SŪNA Rūdolfs (377,5)
2. KONDRATENKO Artūrs (294,5)
3. MUŽICA Antra (275)

U10 vecuma grupas uzvarētāji
1. SEĻEZŅOVS Vladimirs (374)
2. JIRGENSONS Leifs (329,5)
3. CERS Krišjānis (317,5)

U12 vecuma grupas uzvarētāji
1. TUMŠAIS Inarts (344)
2. KRŪMIŅŠ Patriks (299,5)
3. GERKENS Kristofers (298)

U14 vecuma grupas uzvarētāji
1. DOLGIĻEVIČS Andis (375)
2. BABIJS Aleksandrs (320,5)
3. BRICS Kristaps (303,5)

1. SEZONA (2012./2013.)
U10 vecuma grupas uzvarētāji
1. CERS Krišjānis (363)
2. BALTINŠ Ralfs (353)
3. SEĻEZŅOVS Vladimirs (294)

U12 vecuma grupas uzvarētāji
1. MANFELDS Ralfs Kārlis (312,5)
2. BRICS Kristaps (301,5)
3. ADAMOVIČS Andris (296)

Džudo kluba "KYODAI" 2020. gada sezona

2020. gada KYODAI peldēšanas treniņi (PDF)
Atjaunots: 15.09.2020

KIMONO

Seko mums Facebook