ATGRIEŽAMIES VENRAJĀ PĒC PIECU GADU PĀRTRAUKUMA: DEVIŅAS MEDAĻAS UN CĪŅU SKAITA REKORDS

Pēc ilgāka pārtraukuma mūsu kluba komanda atkal piedalījās starptautiskajā turnīrā Nīderlandes pilsētā Venrajā. Brauciens uz šīm sacensībām daudzus gadus bija viena no KYODAI tradīcijām, un prieks, ka tā atjaunota. Atgriešanās izdevās veiksmīga – mūsu sportisti izcīnīja trīs zelta, divas sudraba un četras bronzas medaļas.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva Ričards Ķīsis (U15, -34kg), Franks Mikuckis (U12, -46kg) un Varvara Pjatecka (U15, -44kg)! Sudrabs Mariannai Brujai (U18, +70kg) un Sandim Nikolajevam (U12, -34kg), finālā atzīstot kluba biedra Ričarda pārākumu. Savukārt bronzas godalgas izcīnīja Mārtiņš Ieviņš (U18, -46kg), Reinis Krīgers (U15, -60kg), Igors Podkujko (U15, +66kg) un Markuss Zuģickis (U18, -66kg). Augstā piektā vieta Evai Kiarai Ngari un Esterei Kočkinai.

Venrajas džudo turnīrs ir ļoti populārs, tajā piedalās vairāk nekā 1700 dalībnieku, tādēļ arī daudzās kategorijās sportistu skaits pārsniedz 50 un pat 70. Arī dalībvalstu pārstāvniecība plaša, sākot no Alžīrijas un Lībijas, līdz pat ASV. Jau tradicionāli uz šo turnīru ierodas liels skaits Beļģijas, Francijas, Vācijas un Lielbritānijas džudistu, kuriem konkurenci, protams, veido vairāk nekā 70 Nīderlandes džudo klubu pārstāvji.

Dubultā gandarījuma sistēma garantē ikvienam sportistam, kā minimums, divas cīņas. Šis princips šoreiz sagādāja īstu “džudo maratonu” vienam no mūsu pieredzes bagātākajiem džudistiem – Markusam Zuģickim. Piedzīvojis neveiksmi pirmajā cīņā, Markuss pa vienam vien uzvarēja desmit (!!!) nākamos pretiniekus, rezultātā izcīnot bronzas medaļu!

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti