Kyodai eksāmena notikumi

21.maijā plkst. 10.00 Ziemeļvalstu ģimnāzijas sporta zāle bija pilnībā aprīkota priekš džudo pasākuma. Uz sezonas noslēguma eksāmenu bija ieradušies 50 bērni un ap 90 vecāku, māsu un brāļu, kas bija ieradušies atbalstīt savus mazos džudistus.

Pirmo reiz uz sacensību tatami ar tik daudz skatītājiem devās mazie Zolitūdes pirmsskolas audzēkņi un cīnijās džudo spēlē “ASTĪTES”. Bieži skatītāji ar skaļiem aplausiem atbalstīja mazos cīkstoņus, jo viņi cīnijās ļoti spraigi un azartiski. Bieži cīņas iznākums izšķīrās pēdējās sekundēs un tad tiešām emocijas bija lielas.

Starplaikā pirms sākās īstās džudo cīņas, skaistu metienu paraugdemonstrējumus izpildīja mūsu U13 vecuma grupa.

Ziemeļvalstu ģīmnāzijas G1 un G2 grupas cīnijās ar  lielu atdevi un par katru cenu katrs gribēja sezonu nobeigt ar 1.vietu. Atbilstoši treniņu apmeklējumam un atdevei treniņos, uzvarētājus noskaidrojām ātri.

Apbalvošanas ceremonijā visi tika pie jauniem KYODAI t-krekliem un diplomiem.

Par šīs sezonas reitinga uzvarētājiem kļuva Paula Elīza Cera, Emīls Gerkens un Džeisons Smoļars.

Pateicības balvas par atbalstu mūsu kluba attīstībai tikai pasniegtas Umbraško, Ceru un Namavīru ģimenēm.

Vislielākais paldies bija veltīts AIJAI KALNIŅAI, kas sezonas garumā vairākkārt uzņēmās kluba pasākumu organizēšanu un atbalstīšanu, kā arī piedalījās kluba KYODAI izvedošanas norisē.

Nākamajā dienā bērni lieliski atpūtās “BRAZĪLIJĀ”, kur pasākuma vadītāji bija sarūpējuši jaunas atrakcijas un rotaļas.

Kyodai eksāmena nobeigums notika krodziņā “VISI-SAVĒJIE”, kur vecāki kopā ar treneriem aprunājās par turpmākajiem kluba plāniem un bērnu pasākumiem. Vakara gaitā kluba t-krekli tika pasniegti Andim Līkansim, Igoram Smoļaram un Verneram Dūdam.

Paldies visiem KYODAI draugiem, kuri ir ar mums!!!