SEZONAS NOSLĒGUMA PASĀKUMS

26.maijā Ziemeļvalstu ģimnāzijas lielajā sporta zālē notiks mūsu kluba ikgadējais noslēguma pasākums. Šajā dienā mēs apbalvosim mūsu šī gada rezultatīvākos džudistus ar jostu paaugstināšanu, reitinga uzvarētājus, kā arī visus mūsu kluba biedrus un atbalstītājus. Pasākuma laikā būs konkurss priekš visiem mazajiem un lielajiem džudistiem. Mūsu lielā grupa sagatavojusi paraugdemonstrējumus visiem skatītājiem un mazajiem džudistiem.

27.maijā atpūtas centrā “BRAZĪLIJA” visiem KYODAI biedriem organizēts pasākums.

Brīvdienu programma:

26.maijā

10.50 – ierašanās Ziemeļvalstu ģimnāzijā (P.Lejiņa ielā 12), dalībnieku reģistrācija un aptauja par vasaras treniņiem.

11.10 – pasākuma sākums

ap 13.30 – apbalvošana

27.maijā

10.45 – ierašanās atpūtas centrā “BRAZĪLIJA” (Jūrkalnes iela 100)

11.00 – pasākuma sākums

13.00 – pasākuma beigas