RĪGA – VENRAY – PHANTASIALAND – VARŠAVA – RĪGA

Vasarai sākoties liela daļa mūsu kluba sportistu devās uz starptautisko džudo turnīru Nīderlandē – Venray. Turpinot kluba tradīciju, mēs izcīnām katrā braucienā par vienu medaļu vairāk. Šogad mums zelts un 3 bronzas. Bet ne tikai medaļnieki izpelnījās uzslavas, jo visa mūsu komanda šogad uz Venray tatami izskatījās cienīgi un parādīja skaistas cīņas. Zelta medaļu izcīnīja Kristiāna Babija, bet bronzas medaļnieki ir Krišjānis Cers, Dinija Miķelsone un Dāvis Dūda.

Atpakaļ ceļā tradicionāli devāmies uz kādu no Vācijas lielākajiem atpūtas parkiem, šogad uz Phantasialand. Pa parku staigājot pēkšņi atradāmies Ķīnā, Āfrikā, Berlīnē vai Meksikā. Lielie karuseļi, 4D filmas un daudz citas atrakcijas un šovi mūs priecēja šajā dienā. Mūsu medaļnieki parku apmeklēja par brīvu.

Turpinot ceļu, iegriezāmies Polijas viesnīcā un nākamajā dienā vēl apskatījām Varšavu, kur notika Eiropas čempionāts futbolā.

Foto: Venray – ceļš

Foto: Venray – parks

Foto: Venray – sacensības