NODARBĪBU GRAFIKS (no 03.09.2012)

Džudo klubs “KYODAI” jauno sezonu uzsāks 3 filiālēs. Mūsu galvenā zāle (dojo) atrodas P.Lejiņa ielā 12 (Ziemeļvalstu ģimnāzija) 424.aktu zālē. Šajā zālē notiks nodarbības visiem, kas vēlas apgūt džudo cīņu no 6.gadu vecuma. Treniņi notiks 3 reizes nedēļā. Tā pat šajā skolā priekš vecākiem mēs turpināsim svētdienās izmantot lielo sporta zāli, kurā spēlēsim futbolu un florbolu. Aicinām vecākus uzmanīgi skatīties mūsu pasākumu kalendāru un apmeklēt šo aktivitāti. Zolitūdes pirmsskolā mēs turpināsim darbu ar vecākajām grupām un sagatavošanās grupām 2 reizes nedēļā. Mūsu jaunā filiāle pirmsskola un sākumskola “VINNIJS” trenēsies 2 reizes nedēļā un protams tiek aicināti uz visiem mūsu kluba pasākumiem.

JAUNUMS:

No septembra, mūsu kluba audzēkņiem būs iespēja 2 reizes mēnesī (svētdienā) apmeklēt Ķīpsalas baseinu, peldēšanas trenera uzraudzībā.

Treniņa grafiks ir publicēts sadaļā – NODARBĪBAS. Drīzumā uz mājas lapas galvenās lapas, būs pievienots pasākumu kalendārs.

Veiksmīgu jauno sezonu un lai mums visiem viss izdodas!!!