PASAULES DŽUDO DIENA

Jau otro gadu Starptautiskā Džudo federācija (IJF) 28. oktobrī – džudo pamatlicēja Džigaro Kano dzimšanas dienā – organizē un aicina ikvienu atzīmēt PASAULES DŽUDO DIENU. Daudzi džudisti visā pasaulē organizē jautrus un izglītojošus pasākumus, lai visi kopā šajā dienā atzīmētu mūsu sporta veida svētkus.

Jau pagājušā gadā mūsu klubs svinēja pirmo DŽUDO DIENU: zīmējot zīmējumus, bērni pelnīja reitinga punktus, kā arī treniņa laikā baudīja sarūpēto cienastu.

Šī gada PASAULES DŽUDO DIENAS tēma ir – DŽUDO VISIEM, un, protams, ka arī mūsu klubs KYODAI piedalīsies šīs dienas svinībās.

28.oktobrī pulksten 12.00 KYODAI zālē (P.Lejiņa ielā 12) aicinām visus džudistus, brāļus, māsas un vecākus piedalīties kopējā treniņā, kura nosaukums būs – DŽUDO VISIEM. Tātad velkam kimono vai sporta tērpu un tiekamies uz džudo tatami!

Ļoti gaidām arī priekšlikumus, idejas un vēlmes, kā interesanti kopā pavadīt laiku pēc treniņa!