KYODAI Ziemassvētki

Neilgi pirms Ziemassvētkiem pie savas svētku egles Ziemeļvalstu ģimnāzijā pulcējās mūsu džudo kluba sportisti, vecāki, draugi un atbalstītāji.

Treneris Gatis uzsvēra džudistu nopietno attieksmi treniņos, kas nesusi lieliskus rezultātus: gada laikā, piedaloties 20 sacensībās, KYODAI sportisti izcīnījuši tieši 100 medaļas – 43 bronzas, 32 sudraba un 25 zelta godalgas! Augsti sasniegumi ir arī mūsu sportistiem Latvijas Džudo federācijas reitingā: Dāvim Dūdam un Tomasam Smoļaram 1.vieta, bet Normundam Zakulim – 3.vieta.

Šā gada laikā klubs ir kļuvis plašāks. Jauni dalībnieki pievienojušies gan Ziemeļvalstu ģimnāzijas grupās, gan Zolitūdes pirmsskolā, bet īpašs prieks par mūsu jauno filiāli sākumskolā un bērnudārzā VINNIJS Babītē. Klubam ir arī jauna, plaša treniņu zāle Ziemeļvalstu ģimnāzijā.

Par prieku vecākiem bērni bija sagatavojuši vairākus priekšnesumus. Pirmie uz tatami stājās jaunākie kluba sportisti no Zolitūdes pirmsskolas (B2 grupa), VINNIJA (V1 grupa) un Ziemeļvalstu ģimnāzijas (G1 grupa), kuri Elizabetes Gapones (G3 grupa) uzraudzībā demonstrēja iesildīšanos, akrobātiku, savu metienu tehniku un cīņas prasmi randori („brīva cīņa”). Nākamie, attēlojot samuraja cīņas ar ļaunajiem uzbrucējiem, skatītāju priekšā stājās G2 grupas džudisti, kuriem šoreiz bija ļauts izmētāt arī tos savus biedrus, ar kuriem sacensībās neizdodas sastapties. Priekšnesumu noslēdza G3 grupas sportisti, kuri parādīja, kā apvienot akrobātikas elementus ar cīņu. Paraugsacensībās pārāks par visiem bija mūsu kluba treneris Aigars Mīlenbergs, taču viņa slavas mirklis nebija ilgs, jo ar skaistu, tīru metienu, skatītāju ovāciju pavadīta, Latvijas čempionu uz lāpstiņām noguldīja Akvelīna no G1 grupas.

Protams, kā jau svētkos ierasts, neiztika arī bez Ziemassvētku vecīša un bagātīgām dāvanām, kuras saņēma gan bērni, gan kluba atbalstītāji. Arī vecāki, pateicībā par ieguldīto darbu, bija sarūpējuši pārsteigumu treneru komandai, dāvājot viņiem īpašas piparkūku medaļas.