DŽUDO SEZONAS NOSLĒGUMA PASĀKUMS

25.maijā Ziemeļvalstu ģimnāzijas lielajā sporta zālē notiks mūsu kluba ikgadējais noslēguma pasākums. Šajā dienā mēs apbalvosim mūsu šī gada rezultatīvākos džudistus, reitinga uzvarētājus, kā arī visus mūsu kluba biedrus un atbalstītājus. Pasākuma laikā būs konkurss priekš visiem mazajiem un lielajiem džudistiem. G2 un G3 grupa sagatavojusi kopīgu paraugdemonstrējumu visiem skatītājiem un džudistiem. Pēc svinīgās daļas dosimies kopīgā piknikā uz viesu namu “JAUNMĀRTIŅI”.

Aicinām piedalīties visiem VINNIJA, ZOLITŪDES PIRMSSKOLAS  un ZIEMEĻVALSTU ĢIMNĀZIJAS audzēkņiem!

PASĀKUMA DALĪBAS MAKSA – 5Ls (vecākiem un atbalstītājiem bez maksas)

Programma:

25.maijā

10.50 – ierašanās Ziemeļvalstu ģimnāzijā (P.Lejiņa ielā 12), dalībnieku reģistrācija un aptauja par vasaras treniņiem.

11.10 – pasākuma sākums

ap 14.00 – apbalvošana

17.00 – pikniks viesu namā “JAUNMĀRTIŅI” (Viesu nams atrodas pie Rīgas apvedceļa (A-5) starp Jelgavas un Liepājas šosejām) līdzi jāņem groziņš.

PIETEIKTIES UN SAMAKSĀT PAR PASĀKUMU LĪDZ 17.MAIJAM (treniņu laikā).

Papildus informācija – [email protected] vai pa tālr. 27844118