MAZIE, BALTIE, SPĒCĪGIE

Svētdien 10.novembrī Carnikavas pamatskolas sporta zālē notika sacensības zēniem un meitenēm ar kvalifikāciju 6KYU (baltā josta). Mūsu klubu šajās sacensībās pārstāvēja G1 un G2 grupu džudisti. Šāda līmeņa sacensību mērķis ir novērtēt, vai bērni pa džudo ceļu iet pareizā virzienā. Mūsu gadījumā izskatās, ka viss ir kārtībā. Vienīgā lieta, kas ar laiku noteikti uzlabosies, ir tehniskais izpildījums, jo cīņas gars un gribēšana uzvarēt bija visiem mūsu kluba džudistiem, un to apliecina arī izcīnīto medaļu skaits.

Rezultāti:

Zelta medaļas:

Patriks Krūmiņš (-32kg)

Akvelīna Baranovska (-27kg)

Amēlija Baranovska (-24kg)

Rūdolfs Sūna (-25kg)

Rūdis Janovs (-24kg)

Kristofers Gerkens (-40kg)

Sudraba medaļas:

Roberts Vanags (-36kg)

Leifs Jirgensons (-38kg)

Iļgams Jusifovs (-26kg)

Arturs Kondratenko (-27kg)

Gustavs Zuģickis (-22kg)

Bronzas medaļas:

Renārs Raubens (-30kg)

4.vietas:

Rendijs Tumšais (-25kg)

Roberts Leizāns (-24kg)

 

Apsveicam jaunos džudistus!