PASAULES DŽUDO DIENA 2014

Jau ceturto reizi mūsu klubs pievienojies plašajai džudo saimei visā pasaulē, svinot starptautisko džudo dienu. Tā tiek atzīmēta džudo „tēva” Džigoro Kano (Jigoro Kano) dzimšanas dienā 28.oktobrī, un šogad tai dota devīze – „Gods” (Honour).

Pirmdienas vakarā notika tradicionālais bērnu un vecāku kopīgais treniņš, kurā piedalījās ap 60 bērnu un vairāk nekā 30 mammu, tētu, brāļu un māsu. Trenera Viļņa uzraudzībā visi veica iesildīšanās vingrinājumus, akrobātikas elementus, kā arī dažādus cīņas paņēmienus, sagādājot skatītājiem daudz jautru brīžu. Pēc tam, apvienojot spēkus komandās, nācās apliecināt savas zināšanas gan par džudo vēsturi un Olimpiskajām spēlēm, gan mūsu klubam būtiskiem notikumiem. Tikai viena punkta pārsvars ļāva uzvarēt komandai „Zelta kimono”, kurā bija apvienojušies Neilandu ģimene, Ceru ģimene un Rūdolfs Sūna.

Treniņa noslēgumā sportisti nogaršoja arī jau tradicionālo džudo kūku.