RĪGAS KAUSS, LATVIJAS JAUNATNES OLIMPIĀDE

2.jūnijā notika Rīgas kauss. Mūsu klubu šajā turnīrā pārstāvēja 2 sportisti – Normunds Zakulis un Dāvis Dūda.

Svara kategorijā -66kg Normunds uzvarēja visas 4 savas cīņas un pārliecinoši izcīnīja 1.vietu. Dāvis Dūda -81kg nespēja uzvarēt nevienu cīņu. Atgādināsim, ka šajās sacensībās drīkstēja piedalīties sportisti ar kvalifikāciju līdz 1KYU (brūnā josta), taču šajā posmā tika atļauts arī piedalīties melno jostu īpašniekiem padarot turnīru spēcīgāku.

3 dienas pēc Rīgas kausa Cēsīs notika Latvijas Jaunatnes Olimpiāde. Atkal uz tatami no mūsu kluba piedalījās 2 sportisti, pārstāvot Rīgas pilsētu – Normunds Zakulis un Emīls Gerkens.

Šoreiz veiksmīgāks starts padevās Emīlam, kurš uzvarēja visas 3 cīņas ar atzīmi ippon un ieguva 1.vietu. Normunds diemžēl piedzīvoja zaudējumu topošajam čempionam no Liepājas un pēc tam gandarījuma turnīrā visas cīņas uzvarēja – 3.vieta.

Apsveicam!