VENRAY 2017

Vasarai sākoties, džudo klubs “KYODAI” devās uz Nīderlandes pilsētu Venraju, kur notiek liels starptautisks džudo turnīrs. Mūsu klubu pārstāvēja 18 dalībnieku, no kuriem trīs izcīnīja medaļas (Anna Gulīte – zelts, Amēlija Baranovska – sudrabs, Antra Mužica – bronza). Šajā gadā ne tikai trenerus, bet arī turnīra organizatoru nepatīkami pārsteidza tiesāšana. Nevar teikt, ka visi zaudējumi ir tiesnešu dēļ, taču par vairākās mūsu kluba sportistu cīņās tiesnešu lēmumi bija šokējoši. Pēc pirmās sacensību dienas tradicionālajā sapulcē ar sportistiem tika izrunātas kļūdas un lielākā daļa tika uzslavēti. Arī otrajā dienā četri mūsu 2002.gadā dzimušie sportisti varēja izcīnīt vismaz divas medaļas, taču, cīnoties ar vecākiem un meistarīgākiem sportistiem, tika zaudēts.

Šī vasara KYODAI būs patiesi karsta, jo paradzētas vairākas starptautiskas treniņnometnes, kā arī mūsu kluba sportisti ir kvalificējušies Eiropas čempionātam, EYOF, Latvijas Jaunatnes Olimpiādei, Pasaules Bērnu spēlēm un Pasaules čempionātam.

Turēsim īkšķus par KYODAI. 

Bildes un video no turnīra  – facebook.com/JudoKyodai