INFORMĀCIJA PAR TRENIŅU IESPĒJĀM DŽUDO KLUBĀ “KYODAI”!!!

No pirmdienas, 3.septembra reizē ar jaunā mācību gada sākumu rudens cēlienam gatavs ir arī džudo klubs “KYODAI”, gaidot treniņos gan esošos sportistus, gan aicinot pievienoties mūsu draudzīgajam pulkam jaunus biedrus.

Ziemeļvalstu ģimnāzijā (P.Lejiņa iela 12) treniņi sāksies 3.septembrī (treniņu grafiks http://kyodai.lv/nodarbibas/ ).

Kluba jaunā zāle (Ventspils iela 65) savas durvis vērs 18.septembrī.

Mūsu filiālēs Zolitūdes PII (Zolitūdes iela 42) un sākumskolā VINNIJS (Babīte, Priežu iela 3) nodarbības sāksies 11.septembrī. Šajās filiālēs trenējas tikai tie bērni, kuri apmeklē konkrētās mācību iestādes.

Ziemeļvalstu ģimnāzijā un jaunatvērtajā “KYODAI DOJO” iespējams trenēties visiem gribētajiem.

Informējam, ka mūsu klubā treniņus var sākt jau no trīs gadu vecuma.

Visiem, kuri vēlas pievienoties mūsu komandai, jāsazinās pa tālruni 27844118 vai epastu – [email protected]. Kluba aktivitātēm var sekot līdzi mājaslapā www.kyodai.lv un sociālajā tīklā www.facebook.com/JudoKyodai .