KYODAI TREŠĀ VIETA KOMANDU KAUSĀ U14


Latvijas džudo federācijas rīkotajā “Latvijas kausā komandām Ērika Lieknes piemiņai” mūsu kluba U14 vecuma grupas puiši izcīnīja trešo vietu

KYODAI komandā startēja Krišjānis Cers (-35kg, 2005.g.), Rūdis Janovs (-38kg, 2006.g.), Markuss Šaicāns (-38kg, 2005.g.), Tomass Manfelds (-42kg, 2007.g.), Ņikita Afanasjevs (-46kg, 2007.g.), Daniels Strods (-50kg, 2007.g.), Bogdans Jurjevs (-55kg, 2005.g.), Roberts Vanags (+55kg, 2005.g.) un Ričards Roberts Dārznieks (+55kg, 2006.g., “Satori”).

Pirmajā sacensību kārtā mūsējiem pretim stājās džudisti no LIDO-2 komandas. Piedzīvojuši negaidītu un tādēļ vēl jo vairāk rūgtu zaudējumu ar 3:4, mūsu zēni tomēr spēja kaujinieciski noskaņoties cīņai par bronzas godalgām un ļoti pārliecinoši – ar rezultātu 5:2 pārspēja VZDS-1 komandu.

 “Esam viens no mazākajiem klubiem Latvijā, taču mūsu komanda katru gadu ir uz pjedestāla. Ar šādu stabilitāti apliecinām savu meistarību,” uzskata treneris Gatis Mīlenbergs. Viņš ir apmierināts ar komandas rezultātu, bet ne ar visu sportistu individuālu sniegumu; pieļautās kļūdas tiks analizētas treniņā. “Pieredzējuši treneri zina, ka komandu sacensības ir pilnīgi atšķirīgas no parastajiem turnīriem, daudz neikdienišķākas.” No savas komandas kā labākos turnīrā Gatis izceļ kapteini Krišjāni un Tomasu, kuri “parādīja lieliskas cīņas ar blīkšķainiem “ippon” un bija uzlādēti par 200 procentiem.”

Pēc trenera domām, komandas šajā turnīrā bija spēkos līdzvērtīgas, par ko liecinot arī tas, ka vairums cīņu beidzās ar minimālu pārsvaru viena vai otra kluba labā. Tomēr neizpratni rada nelielais kopējais komandu skaits –

šajā turnīrā piedalījās septiņas komandas U14 un tikai trīs – U16 vecuma grupā, kas ir ievērojami mazāk nekā pagājušajā gadā (attiecīgi 11 un astoņas). “Žēl, ka daudzi Latvijas klubi, kas ir skaitliski lielāki par mums, savas komandas neizveido,” atzīst Gatis.

Sacensības tiesāja arī mūsu kluba tiesneši Vilnis Mīlenbergs un Džeisons Smoļars, bet pie monitora strādāja Emīls Potapovs. Arī viņi atzinīgi novērtējuši mūsu komandas cīņas sparu. Tāpat liels paldies mūsu līdzjutējiem – gan vecākiem, gan kluba biedriem, kuri visas dienas garumā atbalstīja sportistus uz tatami!

 

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija

Vieta

Reitinga punkti

Krišjānis Cers (-35kg)

3.

140

Rūdis Janovs (-38kg)

3.

140

Markuss Šaicāns (-38kg)

3.

140

Tomass Manfelds (-42kg)

3.

140

Ņikita Afanasjevs (-46kg)

3.

140

Daniels Strods (-50kg)

3.

140

Bogdans Jurjevs (-55kg)

3.

140

Roberts Vanags (+55kg)

3.

140