KYODAI ASTOŅI GADI!!!

Dārgie kluba draugi,

Pirms astoņiem gadiem tika reģistrēts džudo klubs “KYODAI”, kas nu jau kļuvis par vienu no lielākajiem un panākumiem bagātākajiem džudo klubiem Latvijā. Astoņu gadu laikā kluba audzēkņi ir ne tikai vairākkārt izcīnījuši Latvijas čempionu titulus, bet gan bijuši stiprākie Eiropas un pasaules līmeņa sacensībās. Džudo klubs “KYODAI” ir un būs īpašs, jo mēs vienmēr esam kopā gan uzvarās, gan zaudējumos. Tikai kopā mēs varam panākt vēl vairāk. Tāpēc ar lielu neatlaidību un darbu mēs turpināsim gan kluba iesāktās tradīcijas, gan īstenosim jaunas idejas. Ar pārliecību varu teikt, ka mūsu klubs ir visdraudzīgākais un saliedētākais klubs.

Kluba vārdā sveicu visu savu komandu – trenerus, audzēkņus, atbalstītājus, vecākus un kluba draugus mūsu kluba dzimšanas dienā! Lai mums visiem panākumiem veiksmīgs nākamais gads!

 

Džudo kluba “KYODAI” vadītājs

Gatis Mīlenbergs

P.S.

Dzimšanas dienas svinības notiks 13.martā plkst. 18:00 Ziemeļvalstu ģimnāzijas DOJO!