EMĪLAM PIRMĀ MEDAĻA EIROPAS KAUSOS JUNIORIEM

Veiksmīgs starts pagājušajā nedēļā vienam no mūsu kluba vadošajiem džudistiem Emīlam Gerkenam (-100kg) – izcīnīta bronzas medaļa Eiropas kausa turnīrā junioriem, kas norisinājās Itālijas pilsētā Liņano.

Emīls uzvarēja pirmās divas cīņas apakšgrupā, bet tās finālā piekāpās Krievijas džudistam Savelijam Parhominam, kurš vēlāk ieguva sudraba medaļu. Treneris Gatis Mīlenbergs, kurš visas sportista cīņas vēroja tiešraidē no Čehijas, uzskata, ka Emīls varēja būt finālā, taču tiesnesis neesot piešķīris atzīmi “waza-ari”. Gandarījuma turnīrā Emīls, esot lieliskā formā, aizvadīja vēl trīs tehniskas cīņas, un izcīnīja bronzas medaļu.

Junioru kausā Itālijā startēja 604 dalībnieki no 36 valstīm. Latviju pārstāvēja trīs sportisti, bronzas medaļu izcīnīja arī Vladlens Jarockis (+100kg).

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti