KYODAI GADA BALVAS BALLĒ SVINAM SEZONAS PANĀKUMUS

Decembra nogalē daudzviet ir pieņemts atskatīties uz gada laikā paveikto, izvērtēt sasniegto un kaldināt nākotnes plānus. Arī mūsu džudo klubs nav izņēmums, tāpēc jau ceturto reizi pēc kārtas KYODAI ģimene – sportisti, vecāki, atbalstītāji un draugi pulcējās krāšņā 2019.gada sezonas noslēguma ceremonijā. Un svinībām noteikti ir iemesls – mūsu sportistiem šogad lieliski panākumi gan starptautiskā līmenī (medaļas Eiropas čempionātā gan junioriem, gan kadetiem; uzvaras un augsti sasniegumi Eiropas kausos, Eiropas Jaunatnes olimpiskajā festivālā, Pasaules vasaras universiādē, Pasaules militārajās sporta spēlēs), gan goda pjedestāli teju ikvienā turnīrā Latvijā. Šie rezultāti nebūtu iedomājami bez kopīga treneru, sportistu, vecāku, kā arī kluba atbalstītāju ieguldījuma.

Gada balvas ceremonijā, kuru vadīja KYODAI galvenais treneris Gatis Mīlenbergs, tika pasniegtas balvas 24 nominācijās, ar skaļiem aplausiem un ovācijām sveicot visus laureātus. Dažas no nominācijām atgriezušās pēc neilga pārtraukuma, dažas iekļautas no jauna – bet intriga tika saglabāta līdz pat pašām pasākuma beigām, kad uzzinājām šīs sezonas labākos džudistus sešās reitinga grupās, un tāpat noskaidrojām, ko paši džudisti šajā gadā atzinuši par “kluba simpātiju” – starp 12 mēnešu “džudokām” ar vienas balss pārsvaru šo titulu ieguva Emīls Gerkens (pārspējot Unu Dolgiļeviču). Tieši viņu nopelni šajā sezonā tika īpaši izcelti, jo abiem ir vairākas medaļas gan Eiropas kausos, gan lieliski sasniegumi Eiropas čempionātā. Savukārt mūsu treneris Džeisons Smoļars pasākuma laikā saņēma Latvijas džudo federācijas sertifikātu par iegūtu tiesnešu nacionālo kategoriju.

Ar lielu prieku paziņojam šīs sezonas labākos džudistus un džudistes:

U10 meitenes (2010.-2011.g.; 10 dalībnieces) – Naomi Maklakova (1587,5 punkti), Megija Pavāre (1459), Madara Bērziņa (1096)

U12-U16 meitenes (2009.-2004.g.; 14 dalībnieces) – Anna Gulīte (5236), Justīne Janele (4257), Amēlija Baranovska (3860,5)

U10 zēni (2010.-2012.g.; 53 dalībnieki) – Deivs Zvaners (3494), Ernests Baļķens (3248), Matīss Pomaskovs (3218)

U12 zēni (2008.-2009.g.; 27 dalībnieki) – Markuss Zuģickis (6278), Mārtiņš Ieviņš (5282), Dmitrijs Kolosovs (2997)

U14-U16 zēni (2004.-2007.g.; 31 dalībnieks) – Tomass Manfelds (5556), Ņikita Afanasjevs (4812), Toms Kristiāns Birkhāns (4776)

U18-U21 jaunieši un jaunietes (1999.-2003.g.; 15 dalībnieku) – Una Dolgiļeviča (4965), Emīls Gerkens (3755), Kristiāna Babija (3340).

 

Katru gadu mūsu klubs īsteno arī kādu lielāku sapni – ja pērn tas bija brauciens uz Japānu, tad šoruden mūsu sportisti devās uz Neapoli, kur trenējās olimpiskā čempiona Pino Madaloni vadībā un piedalījās sacensībās. Šī sadarbība tiks turpināta arī nākamajā gadā. Par mūsu komandas gaitām Itālijā tika uzņemts arī neliels video, kura pirmizrādi varēja vērot gada balvas ceremonijā. Tāpat īstu debiju un ovācijas izpelnījās mūsu G3 grupas džudists Edgars Teicāns, kurš, domājams, daudzus pārsteidza ar savu iespaidīgo bungu spēli, padarot pasākumu vēl krāšņāku un skaļāku.

Treneris Gatis pasākuma laikā pateicās ne vien saviem kolēģiem – treneriem, bet arī kluba palīgiem, atbalstītājiem, lielatbalstītājiem un ģenerālsponsoram. Pateicoties tieši BMGS, starp visiem džudistiem, kuri bija pasākumā, notika izloze, un laimīgais uzvarētājs – Linards Jussi Kārkliņš devās mājās ar X-BOX komplektu!

Vēlam, lai veiksme un panākumi ir ar mums visiem arī nākamajā gadā!

KYODAI GADA BALVAS 2019 NOMINĀCIJAS:

 1. GADA KYODAI DŽIU-DŽITSU – Vitālijs Kuziks
 2. GADA KYODAI STARPTAUTISKIE DRAUGI – Mariusz Rowicki, “Lemur”, Varšava; Dimi Lepp, “Audentes”, Tallina; Glen Viks, “Aitado”, Tallina
 3. GADA KYODAI ATGRIEŠANĀS – Gustavs Zuģickis
 4. GADA KYODAI BRĀĻI – Artūrs un Mārtiņš Ieviņi
 5. GADA KYODAI ĢIMENE ­– Zuģicku ģimene
 6. GADA KYODAI TIESNEŠI – Andris Adamovičs, Ralfs Kārlis Manfelds, Andrejs Namavīrs, Emīls Potapovs
 7. GADA KYODAI MAZAIS SAMURAJS – Ričards Bērziņš, Damirs Ambrosovs
 8. GADA KYODAI NOZĪMĪGĀKĀ UZVARA – Starptautiskais KYODAI džudo turnīrs (komandu kauss) – Markuss Zuģickis, Mārtiņš Ieviņš, Matīss Lazdiņš, Toms Kristiāns Birkhāns, Daniels Zvaners, Tomass Manfelds, Roberts Švidva (Lemur), Daniels Strods, Arsenijs Marčenko, Ņikita Afanasjevs
 9. GADA KYODAI IZAUGSME – Emīls Potapovs
 10. GADA SVARA KATEGORIJA – 42 kg (Krišjānis Cers, Rūdis Janovs, Rendijs Tumšais, Gustavs Zuģickis)
 11. GADA KYODAI ZVAIGZNE – Una Dolgiļeviča (sudrabs Eiropas čempionātā kadetiem) un Emīls Gerkens (bronza Eiropas čempionātā junioriem)
 12. GADA KYODAI TRENERI – Džeisons Smoļars , Jeļena Ābele, Laura Kupre, Vilnis Mīlenbergs, Andis Līkansis, Aigars Kotāns
 13. GADA KYODAI SENIORI – Dāvis Dūda, Ņikita Duinovs
 14. GADA KYODAI PALĪGI – Evija Cera, Ieva Peņķe un Ilgars Jusifovs, Dace Manfelde, Juris Lazdiņš, Sofja Gužavina, Vjačeslavs Ignatenko, Stella Brice, Svetlana un Edvards Bobrovi, Kaspars Zuģickis un Alise Puķāne Zuģicka, Kristīne Adamoviča, Mārtiņš Grāvelis, Darja Ķīse
 15. GADA KYODAI ATBALSTĪTĀJI – Dmitrijs Namavīrs, Dmitrijs Geraskins, Olavs Cers, Jānis Lielcepure un Māra Gaveika Lielcepure
 16. GADA KYODAI LIELATBALSTĪTĀJI – Sergejs Ambrosovs, Andris Lovnieks, Vadims Ņečiporenko, Inta Kugra un Aivars Janovskis
 17. GADA KYODAI ĢENERĀLSPONSORS – Svetlana Afanasjeva (BMGS)
 18. GADA KYODAI DŽUDISTE U10 – Naomi Maklakova, Megija Pavāre, Madara Bērziņa
 19. GADA KYODAI DŽUDISTE U12-U16 – Anna Gulīte, Justīne Janele, Amēlija Baranovska
 20. GADA KYODAI DŽUDISTS U10 – Deivs Zvaners, Ernests Baļķens, Matīss Pomaskovs
 21. GADA KYODAI DŽUDISTS U12 – Markuss Zuģickis, Mārtiņš Ieviņš, Dmitrijs Kolosovs
 22. GADA KYODAI DŽUDISTS U14-U16 – Tomass Manfelds, Ņikita Afanasjevs, Toms Kristiāns Birkhāns
 23. GADA KYODAI DŽUDISTS U18-U21 – Una Dolgiļeviča, Emīls Gerkens, Kristiāna Babija
 24. GADA KYODAI KLUBA BIEDRU SIMPĀTIJA – Emīls Gerkens