23 DŽUDISTI PAAUGSTINA KVALIFIKĀCIJU UN SAŅEM JAUNU JOSTU

Šā gada pirmais kvalifikācijas paaugstināšanas eksāmens noritējis veiksmīgi, un kopš vakardienas 23 mūsu kluba sportisti var lepoties ar jaunu jostu. Visi, kuri bija ieradušies, eksāmenu nokārtoja sekmīgi, saņemot gan atzīmi par džudo tehnikas demonstrējumu, gan arī papildus punktus kluba reitingā. Eksāmenu šoreiz vērtēja treneri Gatis Mīlenbergs un Džeisons Smoļars, kā arī viens no mūsu kluba pieredzējušākajiem sportistiem Emīls Gerkens.

Treneris Gatis uzsver, ka visi sportisti eksāmenu kārtojuši ar lielu atbildības sajūtu – gan tie, kuriem tas bija pirmais, gan tie, kuri savu kvalifikāciju paaugstina jau piekto reizi. Mazajiem džudistiem gan gadījies sajaukt kāju kustības vai metienu nosaukumus, bet citi savukārt tos skandējuši raiti kā dzejoli. “Visiem novēlam neatlaidību, cītīgi strādāt treniņos un tikt līdz melnajai jostai!”

EKSĀMENA ATZĪMES/REITINGA PUNKTI:

BALTDZELTENĀ JOSTA

Olivers Mīlenbergs 10/100

Deniss Ignatenko 8/80

Aleksis Kabuts  8/80

Timurs Geraskins 6/60

DZELTENĀ JOSTA

Naomi Maklakova  7/70

DZELTENORANŽĀ JOSTA

Maksims Konstantinovs 8/80

Lauma Loreta Cera 7/70

Elizabete Leizāne 7/70

ORANŽĀ JOSTA

Rihards Punka Volodka 8/80

ORANŽZAĻĀ JOSTA

Mārtiņš Ieviņš 10/100

Markuss Zuģickis 10/100

Daniels Strods 9/90

Ernests Pastars 8/80

Markuss Pomaskovs 8/80

Rendijs Tumšais 8/80

Iļgams Jusifovs 7/70

ZAĻĀ JOSTA

Rūdis Janovs 9/90

Roberts Vanags 8/80

ZILĀ JOSTA

Emīls Potapovs 8/80

Ričards Muižnieks 8/80

BRŪNĀ JOSTA

Ņikita Golubs 8/80

Andrejs Namavīrs 8/80

Nika Jankovska 7/70