MŪSU KLUBAM JAUNI DRAUGI DUBAIJĀ

Laikā, kad Latvijā nebija pilnvērtīgi iespējams trenēties, mūsu kluba dibinātājs un galvenais treneris Gatis kopā ar  KYODAI audzēķņiem: Annu Gulīti, Ņikitu Afanasjevu,  Rihardu Mastiņu, Timuru Geraskinu, Oliveru Mīlenbergu un Artjomu Geraskinu viesojās Dubaijā (AAE). Divarpus mēnešu ilgajā uzturēšanās laikā tika nodibināti kontakti ar džudo klubu CORE JUDO COACHING UAE, kā arī ar HEROES ACADEMY un vairākiem džiu-džitsu klubiem. 

Šajā laikā mūsu kluba audzēkņi  divas reizes dienā trenējās kopā ar citu valstu džudistiem, apmeklēja pilsētas galvenos tūrisma objektus, piedalījās kontroles cīņās un  saņēma par tām balvas. Treneris Gatis dažāda vecuma sportistiem ne vien demonstrēja savu cīņas tehniku, bet arī vairāku dienu garumā sniedza ieskatu mūsu kluba treniņu procesā.

Plānots, ka sadarbība ar Dubaijas klubiem turpināsies, savstarpēji apmainoties ar vizītēm. AAE sportisti tiek gaidīti arī mūsu rīkotajā džudo turnīrā.