ZELTS JUNIORIEM, SUDRABS “TĪŅIEM” – KYODAI TURPINA DOMINĒT LATVIJAS MEISTARSACĪKSTĒS

Jau otro dienu turpinās Latvijas džudo federācijas rīkotās meistarsacīkstes un Latvijas kausa izcīņa džudo. Šodien uz tatami tikās gan juniori, gan U16 vecuma grupas sportisti. Mūsu kluba džudisti parādīja lielisku sniegumu, kopā iegūstot piecas zelta, piecas sudraba un četras bronzas medaļas. Kopvērtējumā mūsu junioru komandai 1.vieta, bet U16 grupas jauniešiem – otrā.

Apsveicam Annu Gulīti (-63kg), kura izcīnīja divas zelta medaļas, startējot abās vecuma grupās. Zelta medaļa arī Patrīcijai Bobrovai (U16, +63kg), Unai Dolgiļevičai (U21, -78kg) un Gustavam Līkansim (U21, -100kg). Sudraba godalga tika Amēlijai Baranovskai (U16, -57kg), Tomam Kristiānam Birkhānam (U16, -46kg), Kristiānai Jurkevicai (U21, -78kg), Antrai Mužicai (U16, -63kg) un Gustavam Zuģickim (U16, -55kg). Savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Rūdis Janovs (U16, -60kg), Aleksandrs Kuzņecovs (U16, -55kg), Kristaps Gulītis (U21, -73kg) un Emīls Potapovs (U21, -73kg). 5.vieta Tomasam Manfeldam (U16, -60kg) un Danielam Zvaneram (U16, -60kg), bet septītie – Markuss Pomaskovs (U16, -66kg) un Markuss Šaicāns (U21, -66kg).

Latvijas kausa U16 grupā startēja 101 džudists, pārstāvot 23 klubus no Latvijas un Lietuvas. Pirmo vietu kopvērtējumā izcīnīja V.Zeļonija SS (3 zelta, 1 sudraba, 3 bronzas medaļas), otrie – KYODAI (2 zelti, 4 sudrabi, 2 bronzas), bet dalītā 3.vietā džudo klubs CHALLENGE un Saldus džudo klubs (1 zelts un 1 sudrabs). Savukārt junioru atklātajās meistarsacīkstēs piedalījās 56 sportisti (14 Latvijas un Lietuvas klubi). Aiz KYODAI komandas, kura izcīnīja 3 zelta, 1 sudraba un 2 bronzas medaļas, palika Liepājas KSS (3 zelti, 1 sudrabs un 1 bronza) un Lietuvas džudo klubs RISTIS ar divām zelta medaļām.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti