KYODAI UZVAR LATVIJAS MEISTARSACĪKSTĒS U14 UN U16 VECUMA GRUPĀ

Latvijas džudo federācija sākusi divu nedēļu cīņu maratonu, lai noskaidrotu labākos mūsu valsts džudistus visās vecuma grupās. Pirmie sestdien uz tatami kāpa U14 un U16 vecuma sportisti. Lai gan gada sākumā bija spēkā treniņu ierobežojumi, mūsējie pierādīja, ka arī sarežģītie apstākļi netraucē būt labākajiem. Komanda izcīnīja piecas zelta, septiņas sudraba un sešas bronzas medaļas, 25 klubu konkurencē ieņemot 1.vietu.

Apsveicam divkārtējo čempionu Mārtiņu Ieviņu (-42kg), kurš uzvarēja gan U14, gan U16 vecuma grupā! Zelta medaļa arī Nikolai Gluhovskai (U14, -48kg), Dmitrijam Kolosovam (U14, -55kg) un Tomasam Manfeldam (U16, -66kg)! Sudraba godalgas izcīnīja Maksims Konstantinovs (U14, -55kg), Elizabete Leizāne (U14, -40kg), Vadims Nesterovs (U16, +81kg), Varvara Pjatecka (U14, -36kg), Deniss Smirnovs (U16, -60kg), Markuss Zuģickis (U16, -55kg) un Deivs Zvaners (U14, -34kg). Savukārt uz goda pjedestāla 3.pakāpiena kāpa Aleksejs Bessoļcevs (U16, -81kg), Marianna Bruja (U16, +63kg), Lauma Loreta Cera (U14, +57kg), Reinis Krīgers (U14, -42kg), Kristofers Vasaraudzis (U18, -81kg) un Daniels Zvaners (U16, -66kg).

Vairāki mūsu sportisti palika uzreiz aiz goda pjedestāla, dažiem pietrūka pavisam nedaudz, lai pakāptos vēl augstāk un uzvarētu principiālus pretiniekus.

Kopumā turnīrā piedalījās 245 džudisti. Otrajā vietā kopvērtējumā ierindojās VZSS, bet trešajā – džudo klubs CHALLENGE.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti