MŪSU MAZIE DŽUDISTI UZVAR LDF BĒRNU KAUSĀ

Sestdien Rīgā norisinājās Latvijas džudo federācijas rīkotais Bērnu džudo kauss U10 un U12 vecuma grupām, kurā piedalījās un, pats galvenais, – uzvarēja mūsu kluba komanda! Daudziem no mūsu džudistiem šīs bija pirmās sacensības, un prieks, ka gandrīz katram izdevās izbaudīt arī uzvaras saldo garšu. Mūsu 29 sportistu lielā komanda izcīnīja piecas zelta, piecas sudraba un trīs bronzas medaļas.

Sveicam mūsu mazos čempionus – Artjomu Jermolajevu (U12, -50kg), Tomasu Jurānu (U10, -24kg), Madaru Mazapšu (U12, -40kg), Oliveru Mīlenbergu (U10, -27kg) un Megiju Pavāri (U12, -36kg)! Sudraba godalgas izcīnīja Artūrs Ieviņš (U12, -30kg), Ričards Jēkabsons (U10, -27kg), Ričards Ķīsis (U12, -34kg), Franks Mikuckis (U10, -38kg) un Viktorija Savicka (U12, -36kg), savukārt uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Eva Kiara Ngari (U10, -26kg), Sandis Nikolajevs (U12, -30kg) un Daniils Podkujko (U12, -42kg). Četri sportisti – Miks Jakstevičs (U12, -38kg), Jēkabs Krepšs (U12, -38kg), Markus Reinsalu (U12, -34kg) un Māris Teicāns (U10, -27kg) palika soli no pjedestāla, 5.vietā.

Pavisam turnīrā piedalījās 222 sportisti no 25 klubiem. Kopvērtējumā otrajā vietā džudo klubs SENSEI, bet trešie džudisti no Saldus.

Rīt uz tatami kāps mūsu juniori, un turēsim īkšķus par Annu, kura piedalās Eiropas kausā kadetiem Zagrebā!

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti