PĀRSTEIDZOŠAS UZVARAS UN RŪGTI ZAUDĒJUMI LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ UN LM U18

Svētdien turpinājās džudo sacensību maratons, un tika noskaidroti labākie džudisti kadetu un pieaugušo starpā. Pirmie spēkiem mērojās U18 vecuma grupas sportisti, viņu vidū arī 13 mūsu kluba pārstāvji.

Zelta medaļa gan šoreiz tikai viena – to izcīnīja Anna Gulīte (-63kg), esot pārāka par savām kluba komandas biedrēm – Antru Mužicu (2.vieta) un Amēliju Baranovsku. Sudraba medaļa arī Gustavam Zuģickim (-60kg). Bronzas godalgas izcīnīja Krišjānis Cers (-55kg), Roberts Leizāns (-60kg), Markuss Pomaskovs (-66kg) un Markuss Šaicāns (-66kg). Trīs mūsu sportisti – Edvards Ancāns (-66kg), Pavels Bessoļcevs (-81kg) un Daniels Zvaners (-66kg) – ierindojās 5.vietā.

Meistarsacīkstēs piedalījās 62 dalībnieki, pārstāvot 18 klubus. KYODAI komandas rezultāts – 3.vieta.

Pēcpusdienā cīņas turpināja pieredzējušākie Latvijas džudisti. Pirmo reizi par Latvijas čempionu kļuva Ralfs Kārlis Manfelds (-81kg)! Apsveicam! Otra mūsu kluba pārstāve šajā turnīrā, Kristiana Jurkevica (-70kg), izcīnīja sudraba medaļu.

Čempioni tika noskaidroti septiņās svara kategorijās. To, ka cīņas bija saspringtas un līdzvērtīgas, apliecina kaut vai tas, ka nevienam no klubiem neizdevās uzvarēt vairāk nekā vienā svara kategorijā. Mūsu klubam divas medaļas kopvērtējumā deva 2.vietu.

Jau šajā nedēļas nogalē sacensības turpināsies, un uz tatami kāps paši mazākie džudisti, lai noskaidrotu uzvarētājus U10 un U12 vecuma grupā, kā arī juniori. Veiksmi un izturību visiem!

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti