JAUNO SEZONU SĀKAM AR PIECIEM ČEMPIONU TITULIEM

Sācies jauns gads, un arī jaunā džudo sezona uzņem apgriezienus. Jau tradicionāli janvārī tiek aizvadītas Latvijas meistarsacīkstes U18 vecuma grupā, kā arī atklātais Latvijas čempionāts pieaugušajiem. Abos turnīros labs starts arī mūsu kluba sportistiem, jo kopvērtējumā izcīnīta 1.un 2.vieta.

Apsveicam Annu Gulīti (-63kg), kura sestdien kļuva par trīskārtēju U18 meistarsacīkšu uzvarētāju, bet dienu vēlāk izcīnīja arī čempiones titulu pieaugušo konkurencē. Pirmais šāds sasniegums Andim Dolgiļevičam (-73kg), kurš finālā bija pārāks par kluba biedru Emīlu Potapovu. Par uzvarētājiem kadetu meistarsacīkstēs kļuva arī Ņikita Afanasjevs (-90kg) un Marianna Bruja (+70kg).

U18 vecuma grupā sudraba godalgas Pavelam Bessoļcevam (-81kg), Tomam Kristiānam Birkhānam (-55kg), Vadimam Nesterovam (+90kg) un Markusam Zuģickim (-60kg), savukārt bronzas medaļas izcīnīja Amēlija Baranovska (-63kg), Rūdis Janovs (-66kg) un Antra Mužica (-63kg).

Kopumā LM U18 startēja 93 dalībnieki, pārstāvot 17 klubus, bet Latvijas čempionātā piedalījās 52 džudisti no 18 klubiem.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti