RĪGĀ TIEKAS LABĀKIE BALTIJAS VALSTU JAUNIE DŽUDISTI

Pirms pieciem gadiem pirmo reizi Rīgā uz tatami tikās Baltijas valstu spēcīgākie U18 vecuma grupas džudisti, pēc gada viņiem pievienojās arī juniori, un nu jau “Baltic Judo Championship” var uzskatīt par vienu no svarīgākajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas džudo turnīriem, kura popularitāte ik gadu pieaug. Pagājušās nedēļas nogalē sacensībās piedalījās jau 220 sportistu – 140 kadeti un 80 juniori.

KYODAI turnīrā pārstāvēja 14 sportistu liela komanda, kas, izcīnot vienu zelta, vienu sudraba un četras bronzas medaļas, kopvērtējumā ierindojās 8.vietā. Uzvara šoreiz Igaunijas klubam AUDENTES (četras zelta, pa vienai sudraba un bronzas medaļai), otrie bija mūsu dienvidu kaimiņi no “Vilnius Viesulas” (četras zelta un četras bronzas medaļas), bet trešā vieta Liepājas KSS (divas zelta un sudraba, viena bronzas medaļa).

Par vienīgo čempionu no mūsu kluba kļuva Patriks Kalniņš (U21, -66kg), kurš pēc ilgāka pārtraukuma atkal aizstāvēja KYODAI krāsas (Patriks jau vairāk nekā gadu dzīvo un trenējas Spānijā, “Internationam Judo Centre-Valencia”), savukārt otru augstāko godalgu – sudraba medaļu – izcīnīja Emīls Potapovs (U21, -73kg). Kadeti iepriecināja savus līdzjutējus ar četrām bronzas medaļām – tās ieguva Ņikita Afanasjevs (-90kg), Toms Kristiāns Birkhāns (-55kg), Rūdis Janovs (-73kg) un Markuss Zuģickis (-60kg). Augstajā piektajā vietā Ernests Pastars (-66kg).

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti