KYODAI UZVAR LATVIAN OPEN U21

Izcīnot trīs zelta un divas bronzas medaļas, mūsu kluba U21 vecuma grupas komanda pagājušajā sestdienā uzvarēja “Latvian Open U21” turnīrā.

Par sacensību uzvarētājiem kļuva Antra Mužica (-63kg), Patriks Kalniņš (-66kg) un Emīls Potapovs (-73kg), bet bronzas medaļas ieguva Francis Mikuckis (-81kg) un Markuss Šaicāns (-73kg).

Kaut gan turnīra dalībnieku skaits nebija ļoti liels (12 Latvijas klubus un vienu no Ukrainas pārstāvēja 47 sportisti), spēcīgu pretinieku netrūka nevienam.

Kopvērtējumā aiz KYODAI otrajā vietā ierindojās Liepājas KSS džudisti (viens zelts, trīs sudrabi, viena bronza), bet trešie palika Alūksnes BJSS sportisti (pa vienai zelta un sudraba medaļām un divas bronzas).

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti