OTRĀ VIETA SACENSĪBĀS POLIJĀ – “BIALYSTOK JUDO CUP II”

Izmēģināt spēkus jaunā turnīrā – “Bialystok Judo Cup II” – sestdien bija devušies 22 mūsu kluba džudisti. Debija izrādījās gana veiksmīga: izcīnot 15 medaļas, iegūta otrā vieta kopvērtējumā un 2000 zlotu naudas balva.

Par turnīra uzvarētājiem kļuva Dmitrijs Kolosovs (U15, -66kg), Reinis Krīgers (U15, -50kg), Franks Mikuckis (U11, -41kg), Olivers Mīlenbergs (U11, -29kg), Eva Kiara Ngari (U11, -30kg), Varvara Pjatecka (U15, -40kg) un Markus Reinsalu (U13, -33kg).

Sudraba godalgas izcīnīja Madara Linda Mazapša (U13, -48kg), Sandis Nikolajevs (U13, -33kg) un Daniils Podkujko (U13, -46kg), bet uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Mārtiņš Ieviņš (U15, -42kg), Ralfs Jakstevičs (U11, -32kg), Tomass Jurāns (U11, -26kg), Ričards Jēkabsons (U11, -29kg) un Edgars Teicāns (U15, -55kg). Diviem mūsu sportistiem – Maratam Šcerbakam un Mārim Teicānam 5.vieta, bet vismaz viena uzvarēta cīņa visiem mūsu džudistiem.

Sacensībās piedalījās 26 džudo klubi no Polijas, Lietuvas un Latvijas (KYODAI bija vienīgi mūsu valsts pārstāvji). Kopvērtējumā uzvarēja turnīra saimnieki – “KS Gwardia Bialystok”, izcīnot astoņas zelta, četras sudraba un deviņas bronzas medaļas, bet aiz KYODAI komandas (septiņi zelti, trīs sudrabi, piecas bronzas) palika Lietuvas džudo klubs “Budoka” ar četrām zelta, deviņām sudraba un 13 bronzas medaļām.

KYODAI SPORTISTU REZULTĀTI:

Vārds, uzvārds, svara kategorija Vieta Uzvarētās/zaudētās cīņas Dalībnieku skaits Reitinga punkti